Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Бювет мiнеральних вод у Трускавці захопили: з містян незаконно стягують плату за використання води

03.08.2020 09:33
5161
 
Мешканці Трускавця просять президента втрутитись у незаконну діяльність організованої групи людей, яка встановила на території міста "свої правила".

Звернення:

"Стаття 13. Приведення до Конституції України встановленої норми, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Я прошу Президента Украïни та належнi органи мiсцевоï влади, прокуратуру, антимонопольний комiтет, Верховний Суд перевiрити незаконне присвоэння природного ресурса Украïни, а саме Бювет Мiнеральних вод м. Трускавець, у руки «нових власникiв». Бювет був захоплен групою людей з метою наживи, примноження богатства. Бювет э власнiстю народу Украïни, вхiд та вживання лiкувальноï води маэ бути безкоштовний для людей якi проживають на територiï мiста Трускавець, сплачують податки в мicцевий бюджет, комунальнi послуги, працюють в мiстi Трускавець, та iнше. Що посвiдчує зв’язок мешканця мiста з проживанням його на цiй територiï. Плата за воду та наповнення бюджету мiста може бути тiльки стягуватися з людей, якi приïздять до мiста з iнших мiст Украïни, якi не можуть довести постiйне проживання В мiстi Трускавець, iнших людей яки приïздять з метою лiкування i якi не є громадянинами Украïни. Ми, Народ Украïни, маэмо право на безкоштовне та вiльне використання природних ресурсiв згiдно Конституцiï Украïни. Незаконне стягування коштiв за використання мiнеральноï води в мiстi Трускавець повинно бути взято пiд контроль мiсцевих органiв, правоохороних органiв, та повинна бути проведена перевiрка присвоэння природного ресурса народа Украïни у приватну власнiсть, та стягування коштiв за використання мiнеральноï води вiдповiдними органами. Також прошу Президента Украïни взяти пiд свiй контроль цю справу." - публікує слова Євгенія Тюпіча "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка