Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Булінг над вчителями з боку учнів набирає обертів

27.09.2019 13:53
3527
 
На сьогоднішній день, більш ніж 70% вчителів стикаються зі знущанням та приниженням з боку учнів, батьків чи інших осіб. Звичайно, така жорстокість та грубість школярів, підлітків - просто вражає. Наш читач написав листа, в якому запевнив - негідників треба карати, тому що посягання на честь та гідність людини, це вже не просто слова, а порушення Конституції України.

Ось що він написав:

"Останнім часом в інтернет-мережах все більше розмаху набула компанія булінгу (цькування), фактичного знущання над вчителями, адміністрацією загальноосвітніх навчальних закладів з боку батьків учнів та деяких інших осіб. В соціальних інтернет-мережах, які утворені і адмініструються у тому числі громадськими організаціями, що фінансуються за рахунок іноземних грантів, активно поширюється негативна та, як правило, неправдива інформація батьків, інших осіб, що стосується діяльності педагогічних працівників, яка принижує їх честь і людську гідність. Поширення такої інформації здійснюється з грубим порушенням вимог Конституції і законів України в частині неприпустимості посягання на честь і гідність людини, заборони поширення інформації, яка порушує особисті немайнові права громадян, їх гідність, честь та ділову репутацію. Наші вчителі, в силу їх традиційної вихованості і толерантності, довго терплять таке знущання, а коли терпець вривається, мовчки кладуть на стіл директора заяву про звільнення з роботи. Саме тому перспективні молоді випускники вищих педагогічних навчальних закладів не хочуть іти працювати в школу, щоб щоденно терпіти булінг (цькування), знущання і приниження їх людської гідності і водночас відчувати свою безпомічність та незахищеність з боку держави. Вимагаємо захистити права вчителів, надати доручення правоохоронним органам, відповідним органам управління освітою здійснювати постійний моніторинг, у тому числі соціальних інтернет-мереж, з метою своєчасного реагування на факти грубого порушення прав і законних інтересів вчителів та інших педагогічних працівників." - публікує слова Павла "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка