Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Будинок вже 5-й раз відключають від водопостачання

14.10.2015 21:21
1522
 
До «Електронної книги скарг України» написала наші читачі Сергій та Наталя Воловик, вони переконують, що водопостачання в їхньому будинку все ніяк не налагодять.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: [sociallocker id="10854"]natalia.volovik@ukr.net, 063-275-84-74, 063-275-84-78[/sociallocker]

"Звертаємось  до Вас із проханням посприяти у вирішенні проблеми гарячого водопостачання за адресою: м. Київ, вул. Пугачова 11/15.

Упродовж останніх п’яти місяців мешканці будинку не мають можливості повноцінно користуватися послугою, оскільки відбуваються постійні відключення гарячої води:

  • 05 червня - 03 липня 2015р.
  • 03 серпня - 29 серпня 2015р.
  • 02 жовтня 2015р. по теперішній час.

Кожного разу при відключенні будинку від гарячого водопостачання ми чуємо, що причина в прориві траси (після відключення починається найцікавіше: чотири організації ЖЕК «Лук’янівка», Київенерго, Обласна лікарня та ТОВ «Київоблтепло» (є власником котельні, що розташована на території Обласної лікарні) змагаються в естафеті «Хто буде ліквідувати аварійну ситуацію». Як видно вище, «змагання» тривають місяці. Ми зі свого боку неодноразово зверталася до працівників  ЖЕКу, КМДА (тел.. 1551), РДА у Шевченківському районі (електронне звернення), керівництва ТОВ «Укртепло» та на урядову гарячу лінію (0-800-507-309) з проханням навести порядок.

На сьогодні, з 02.10.2015р., гаряче водопостачання в будинку в черговий раз відсутнє по причині прориву траси. Ми це відчуваємо, тому що гарячою водою в черговий раз залиті підвальні приміщення (висота 1,5 м) трьох гаражів автокооперативу «Старт» та водостоки біля нашого будинку; втрата води на котельні, за інформацією співробітника, лише за добу склала 100 куб. метрів.

Найгірше в цій ситуації те, що вода підмиває шари грунту біля будинку, який стоїть над Реп’яховим яром, що може призвести до аварійної ситуаці. Приклад: у 80-х роках з результаті зсуву двоповерхова будівля їдальні обласної лікарні була зруйнована (впала в Реп’яхів яр).

Дотепер ніхто навіть не намагався знайти місце прориву, все вирішують, хто «крайній». На наші особисті звернення (з листами також) до головного інженера керуючої дирекції з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва Марченко Ігоря Володимировича, начальника центру обслуговування клієнтів Київенерго Чепуштанова Є. В., керівництва обласної лікарні (в особі головного інженера Садоричева С.А.), керівництва концерну  "Укртепло" (в особі заступника директора та начальника котельні Швидкого О. М.) жодної реакціїї, нас «відфутболюють» - це ж наші особисті проблеми. Ми вже навіть не впевнені в настанні опалювального сезону в нашому будинку (зі слів начальника котельні, Київенерго не підготувало теплотрасу).

Сподіваємося на вашу допомогу, з повагою, мешканці будинку, вул. Пугачова 11/15"
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка