Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Борг зростає: житель Львівщини просить допомогти розібратися з нарахуваннями за газ

04.07.2019 20:35
2159
 
«Львівоблгаззбут» неправильно нарахував суму до оплати за спожитий газ. У цьому переконаний наш читач – пан Ігор. Він просить допомогти розібратися з нарахуваннями та роз`яснити відповідь «Львівоблгаззбуту».

ОСЬ ТЕКСТ СКАРГИ:

"Я неодноразово звертався до "Львівоблгаззбуту" щодо неправильного нарахування сплати за спожитий газ, тобто, до нарахувань за поточний місяць вони добавляють  (множать) на коефіцієнт приведення об'єму газу до нормальних умов. І на сьогоднішній день мій борг зріс до майже 200 грн. По виступу прем'єр-міністра Гройсмана я зрозумів, що облгази не мають права виставляти ціну інакшу, ніж затвержена Кабінетом міністрів України. Для підтверження дій "Львівгаззбуту" прикладаю копію відповіді про нарахування: "Добрий день, шановний клієнт! Приведення до стандартних умов передбачено такими нормативними документами: - Законом України «Про ринок природного газу» (п.31 розділу 1), який визначає, що природний газ є товарною продукцією, «що знаходиться в газоподібному стані за стандартних умов (тиск - 760 міліметрів ртутного стовпа і температура 20 градусів за Цельсієм)»; - Кодексом газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКУ України від 30.09.2015 р .. № 2494. Цим документом зазначено, що обсяг природного газу в точках комерційного обліку повинен бути приведений до стандартних умов»; - Положенням типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКУ від 30.09.2015 р .. № 2498 визначає розрахунковою одиницею «розподіленого і спожитого природного газу один кубічний метр природного газу, приведений до стандартних умов, визначених у Кодексі газорозподільних систем»; - Правилами поставки природного газу, затвердженими постановою НКРЕКУ від 30.09.2015 № 2496, якими зазначено брати за розрахункову одиницю «один кубічний метр (м куб.) Природного газу, приведений до стандартних умов, визначених у Кодексі газорозподільних систем». У поточному балансі і квитанціях сума до оплати буде виставлена за обсяг газу, приведений до стандартних умов. З повагою Центр по обслуговуванню клієнтів". Поясніть мені, де правда і що я маю робити. Я боюся, що вони будуть нараховувати пеню на борг і борг все більше буде зростати", - написав пан Ігор до "Електронної книги скарг України". [sociallocker id=10854]0671324079igor1960r@ukr.net[/sociallocker]  
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка