Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Безпідставно звинуватили у крадіжці: жительку Ірпеня обурила поведінка охоронців АТБ

02.07.2019 20:02
3070
 
Охорона магазину АТБ у місті Ірпінь звинуватила жінку у крадіжці. Та намагалася пояснити, що нічого не робила, однак її не слухали, ображали та чинили психологічний тиск. Жінка розповіла, що охоронці відмовилися перевірити її вину, поглянувши на записи з камер спостережень.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Жахливе ставлення до покупців у магазині АТБ, м. Ірпінь, вул. Центральна 15А. Охорона, звинувачуючи у крадіжці, заштовхала мене до складу. Покриваючи нецензурною лайкою, охоронець (жінка, низька ростом, повна, з короткою стрижкою під полу-бокс) почала общупувати мене через куртку, у пошуках начебто вкраденої шоколадки. Крадіжка мною зчинена не була, а товар, який знаходився у моєму пакеті - пробитий по чеку та мався на руках. Це аж ніяк не зупинило представників охорони, які почали погрожувати викликом поліції і тим, що у них є записи з камер спостереження, при цьому "смачно" обливаючи нецензурними словами різних варіацій. На моє прохання подивитись записи з камер, мене у прямому сенсі було послано! Просто жах! Хотіли зняти з мене ціну шоколадки у 10-кратному розмірі, якої я навіть не бачила в очі! Наслухавшись вдосталь "хорошо", я намагалась покинути приміщення, у якому мене зачинили з охоронцем (тією ж жінкою) - на другому поверсі у кімнатці 2х2 метри, з цією ж неприємою особою вагою під 200 кг, яка всіляко насміхалась і вела себе відверто просто гидко. Від тієї духоти та психологічного тиску я ледь не втратила свідомість... Було викликано працівників поліції, які вели себе так само по-хамськи! Врешті-решт, через 2 години пустих погроз, я нарешті вийшла з цього злощасного магазину, з критичним психологічним станом та зіпсованими нервами! Обурює таке! Отже, навіть якщо й людина не винна, цих хамських, вибачте на слові - "козлів", це не цікавить. Обходьте цей магазин стороною, бо, можливо, з серцевим нападом потрапите до шпиталю! Моє обурення не описати словами!" - написала пані Ніка до "Електронної книги скарг України". [sociallocker id=10854]0991453705nika_irpin@ukr.net[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка