Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Батько Зеленського назвав українців тупою “біомасою”

19.12.2019 15:38
5931
 
Батько новообраного президента України Володимира Зеленського, Олександр Зеленський, різко висловився щодо українців, які негативно оцінюють старання його сина на посту головнокомандувача і все частіше заявляють про розчарування в ньому.

Ось лист:

"Тато висловились. А що МАМА скажуть? "АДА 🔱 ! БОЛЬШЕ АДА 🔱 !!! " “Так, Вова винний. Поставимо йому 4 з мінусом. Навіщо чіплятися? Знаєте, у кого розчарування? У тупих. Розумна людина зрозуміє, що Вова – чесна людина, і він продемонстрував бажання. Він затримався там з Путіним на півгодини, випросив три зони. Про що ви говорите? Які люди розчаровані? БІОМАСА ця? Звичайно, якщо людина голодна, вона у всьому президента буде звинувачувати. Країну довели до сказу”, – заявив батько Зеленського. Також батькові Зеленського дуже не до вподоби, що дії сина-президента деякі громадяни критикують, під будівлею ОПУ проходять мітинги (зокрема, під час нормандської зустрічі в Парижі), і на ток-шоу в ефірах телеканалів лунають неприємні висловлювання щодо глави держави. “Шустера дивилися? Як там Саакашвілі виступив із Вовою? Два президента. Дві розумні людини. І дві “ляпалки”, типу цього композитора (Святослав Вакарчук) та ще один від Тимошенко. І спікер при Порошенкові цей, зрозуміли, так? Не хочеться навіть називати прізвище (Андрій Парубій). На ньому кров. Ви кажете, звідки натовп? Це ж їх рук справа. Якби я був там, я б йому сказав: твої руки в крові Майдану. Є всі докази. Ти створив Майдан, ти вбивав людей. Тепер знову хочеш?” – сказав Олександр Зеленський. Батько президента переконаний, що у Зеленського падає рейтинг через критичні висловлювання на телеефірах. “Ось на тлі цих всіх каналів Медведчука у нього рейтинг – хоп, і впав”, – наголосив Олександр Семенович і додав при цьому, що з реалізацією передвиборчих обіцянок, зокрема щодо соціальних питань, Зеленський за цей час на “відмінно” не впорався." - публікує слова Ігора Жигуліна "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка