Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Батько-тиран з Житомира. Забрав дітей і "накручує" їх проти матері

11.04.2020 18:10
1887
 
"Звертаюся до Вас у стані відчаю, так як вже втратила віру та надію у вирішення проблеми. Ще 08.06.2018 звернулася до Бердичівського міськрайонного суду в Житомирській області з позовною заявою про визначення місця проживання малолітніх дітей після розірвання шлюбу з їхнім батьком. Старшого сина колишній чоловік забрав до себе, а меншу дочку мені вдалося в нього забрати в силу того, що вона ще маленька і нею він не зміг маніпулювати. Після того вже діти майже 2 роки живуть нарізно від чого дуже страждають, а їхній тато використовує цю ситуацію як помсту мені за те, що я втекла від його морально-психологічної тиранії, проте вже 2 роки ні я ні діти не знаємо спокою. Батько негативно висловлюється в адресу матері, що призвело до відмови сина взагалі бачитися і спілкуватися з матірю. Батько всіма способами намагається ізолювати сина від матері аби він відіик від неї і просто забув. За цей час я написала більше 40 заяв до органів поліції, служби у справах дітей та прокуратури та ніякого результату це не дало. В силу обставин, які склалися я змушена була звернутися за допомогою до психологів з якими змушена тісно співпрацювати . Прошу Вашої допомоги та сприяння в даній ситуації, а саме допоможіть встановити правомірність затягування судового процесу заручниками якого стали малолітні діти , що спричинило їх морально-психологічні страждання які не зможуть не сказатися на їх подальшому розвитку як особистості. Прошу допомоги в якнайшвидшому завершенні судового процесу та відновлення справедливості. Додаю основні матеріали які стосуються даної справи. У разі подальшої співпраці можливо додавання додаткових документів", - написала Валентина до "Електронної книги скарг України". [sociallocker id=10854]0973877445 або shaydetskaya_v@ur.net[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка