Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Атаки інформаційним негативом: як медіа-канали деморалізують українців

16.12.2019 13:28
2131
 
Якщо ЗМІ відіграють у нашому житті суттєву роль, то дуже важливо усвідомлювати, як вони впливають на нас. "Коктейль негативу", який щоденно ллється з екранів, формує в українців таке враження, що в країні взагалі нічого позитивного не відбувається, а "панічні" чи абсурдні новини нищать адекватне та свідоме мислення людей і вони стають більш вразливими та "керованими".

Ось лист:

"Що хочу додати станом на ранок. Кожен день-два на нашу свідомість відбуваються інформаційні атаки. Ви думаєте, шо ви жертви війни, тільки якщо ви живете на сході України і з ваших вікон чутно постріли? Ні, достатньо мати смартфон у руці. Постійно згенеровані та керовані інформприводи доводять нас до: - цілодобової тривожності (не спати всю ніч, щоб скролити і дочекатися новин; взагалі постійно читати стрічку) - панічних станів, розгубленості (все, я емігрую, чому я погано вчив англійську/ навіщо я захищав цю країну/все, що я роблю - марно тощо) - апатії, внутрішньої еміграції (бісить ваш фейсбук, не читатиму до весни/ більше не піду на вибори, всі однакові дебіли/ закину суспільну діяльність та активність, буду займатися тільки своєю роботою та родиною, горіть ви всі у пеклі) - нападів дурнуватоі активності (ааа, що робить, я вже виїжджаю, кого спасать, де штаб спротиву невідомо кого невідомо чому?!) - поганого фізичного самопочуття тощо тощо тощо Крім того, нас дуже глибоко розділяють, сегментують. Що і де не трапилося б, від глобального до локального, як одразу різноманітні блогери-ЛОМи, ботоферми, а вслід за ними звичайні юзери - фарбують все на чорне і біле, доводять до абсурду, висловлюються тільки в певній парадигмі "свого кольору", а все, шо поза нею - замовчують, висміюють, переводять в категорію маразму. Або, або. І кожне або - побудоване винятково на емоціях (Нормандія - це або зрада недоумка або тріумф величного імператора; резонансні справи за участі атошників-волонтерів , причому всі разом, оптом, - це або зливають патріотів, або все з цими убивцями давно ясно). Будь-яка подія і інформаційна хмара навколо неї одразу стає неначе богом - в якого або вірять, або ні, за якого готові влаштувати хрестові походи, будувати церкви, вбивати і поклонятися. Це знищує критичність мислення. Відсутність критичного мислення - робить більш вразливими і легше керованими. Слідкуйте за джерелами інформації. Слідкуйте за емоціями. Слідкуйте, кому вигідний наслідок вибуху чергової інформаційної бомби. Таким чином ви, можливо, і не зможете безпомилково визначати ляльководів, але точно збережете собі багато нервів. А вони ще точно вам знадобляться." - публікує слова Ірини Гук "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка