Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Американець - керівник ОСББ, столичний будинок продає наліво і направо

06.11.2013 20:23
3090
 
Звернувся читач: будинок наче і їхній, але не зовсім. Бо за справу взявся гість з Америки... До "Електронної книги скарг України" написав представник за довіреністю мешканців будинку по вул. Івана Франка 4 що в м. Києві. Він переконує, що всі судові інстанції, виконавча влада нічого не можуть поробити з американцем Хадсоном Пітером Полом, який став головю ОСББ їхнього будинку. Саме ним було надано дозвіл на, як стверджує Григорій, на незаконну надбудову 2-ох мансардних поверхів на будинку.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:  [sociallocker id="10854"] Григорій - контактна особа з журналістами. +38 044 2392708 (тел/факс) +38 050 5479094 (тел/моб) +38 097 9114530 (тел/моб) [/sociallocker]   "За рішенням Шевченківського районного суду залишеним без змін ухвалою апеляційного суду та двома ухвалами ВССУЦКС зобов'язано ОСББ "Івана Франка 4" знести мансардні приміщення та відновити горище будинку, окрім цього зобов'язано надати доступ на горище мешканцям будинку. Головою ОСББ громадянина Британії було обрано мешканцями будинку ще в 2004 році. Післі чого він поступово, через підставні юридичні особи, що йому належать - викупив квартири на третьому та четвертому поверхах (це його право, питань нема), однак, з метою унеможливити доступ мешканців 1 та 2 поверхів до горища, встановив грати на сходовій клітині.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Найізольованіші будинки світу"Провівши збори членів ОСББ під головуванням Хадсона Ф. П. було прийнято рішення про надання дозволу юридичній особі (що є власником квартир 4-го поверху та власником якої є сам Хадсон Ф. П. П.) на проведення всіх необхідних робіт з будівництва, проектування, пов"язаних з реставрацією і будівництвом мансардного поверху та пристосуванням його під житло, не зважаючи на аварійний стан будинку (побудовано в довоєнні роки, дерев"яні перекриття і т. п.) Дане рішення ОСББ також визнано судом від 02.03.2011 незаконним. Рішення суду вступило в законну силу відповідно до ухвали апеляційного суду 30. 05. 2012. Однак, голова ОСББ Хадсон Ф. П., що також проживає в цьому будинку, рішення суду відмовляється виконувати, продовжує самочинне будівництво наражаючи на небезпеку мешканців будинку, унеможливлює користування мешканцями будинку спільним майном будинку та прибудинковою територією. Окрім цього, станом на 05.11.2013 в мансардних поверхах ( 3 поверхи незаконної надбудови без жодного дозволу!) облаштовано житлові приміщення в яких проживають люди на умовах оренди житла (зі слів мешканців будинку - заступник посла Британії, працівники китайського консульства і т. п.).
Виконавець ВДВС Шевченківського РУЮ 03.04.2013 виніс постанову про закінчення виконавчого провадження у зв"язку з неможливістю виконати рішення суду без участі боржника, виконавчий документ повернув до суду. Направив подання до правоохоронних органів про притягнення до відповідальності посадових осіб боржника за невиконання рішення суду в разі виявлення в їх діях ознак кримінального правопорушення.
Однак, так як боржник ухиляється від виконання рішення суду, а дане рішення можна виконати без участі боржника, за рахунок авансування витрат стягувачем, ми змушені були звернутись зі скаргою на дії державного виконавця до суду. Ухвалою Шевченківського районного суду м. Києва від 16.07.2013, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду м. Києва від 16.10.2013 визнано дії державного виконавця ВДВС Шевченківського РУЮ по винесенню постанови про закінчення виконавчого провадження №33004624, №33004195 від 03.04.2013 неправомірними. Зобов"язано відновити виконавче провадження. Окрім того судом встановлено, що дане рішення суду можна виконати без участі боржника. Однак ВДВС не поспішає виконувати дане рішення не зважаючи на те, що це рішення зобов"язального характеру та строк на його виконання відповідно до ЗУ "Про виконавче провадження" складає 2 місяці.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Моментальний кредит: найпопулярніша афера року"Окрім того, слідчим СВ 4-го ВМ Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві, 26.09.2013 було винесено постанову про закриття кримінального провадження №12013110100009557 від 05.06.2013 яке відкрито (за поданням державного виконавця) за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.382 КК України. Слідчий в своїй постанові зазначає, що факт факт скоєння зазначеного вище правовопорушення не підтверджується ніякими фактами окрім свідчень заявників. Свідків-очевидців вказаної події не встановлено, що унеможливлює викриття винної особи, у зв"язку з чим, неможливо притягнути до кримінальної відповідальності винну особу за скоєння вказаного кримінального правопорушення. Таким чином, факти про ухилення від виконання рішення суду боржником зазначені та досліджені в судових засіданнях, для слідчого не являються доказом... Отже, рішення суду не виконано, стіни будинку тріщать, будинок просідає, права мешканців в частині користування спільним майном будинку порушені, кримінальне провадження закрито. Хадсон тиче пальцем в мешканців та сміється з них та українського правосуддя..."  
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка