Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Але жертвою був він!": СБУ вручила підозру в умисному вбивстві активісту Сергію Стерненку

12.06.2020 10:31
4535
 
СБУ повідомила про підозру в умисному вбивстві активісту Сергію Стерненку. Йдеться про справу щодо нападу, який скоїли на Стерненка два роки тому в Одесі. Український журналіст та блогер висловив своє бачення цієї абсурдної ситуації.

Ось його слова:

"Стерненку вручили підозру. У мене нічо не сходиться. Припустимо: ============ Я - той, хто вижив після "нападу Стерненка»: - Стерненко напав на нас із другом. Я встиг втекти. Я - невинна жертва. Але я про всяк випадок смахаюсь закордон. Буду звідти спостерігати, як мого нападника карають. Як ж - невинна жертва. Всі невинні жертви так роблять. Бо я ж не нападав на Стерненка. І нападати на Стерненка мене ніхто не просив. Тому це ж логічно, що я їх і не боюсь. Тих, хто мене НЕ просив нападати на Стерненка. Бо мене ж ніхто не просив. Я - Стерненко: Я «напав» з ножем на двох мужиків. Один із них помер. Інший - вижив. І дає покази. Проти мене. Але я буду сидіти в Україні. Вдома. Як типовий убивця. Не буду втікати від слідства. Буду ходити на допити. О! Придумав! Я вступлю на юридичний - це ж найпростіший спосіб уникнути відповідальності. І буду законно захищати свої права. Отак я вас і обдурю. хахаха!!!! Я - СБУ: На Стерненка тричі нападали. Під час третього нападу (А шо тричі нападали? І Стерненко казав про це? І просив охорону? СТЕРНЕНКО НАПАВ у відповідь. ВБИВ одного нападника. ІНШОМУ ВДАЛОСЬ ВТЕКТИ!!! Не знаємо куда і чому втікає. Це у нас не викликає підозр. А от поведінка Стерненки якась підозріла... Чому він не втікає? Точно щось замислив. Точно виний! Бо ми все з’ясували. Стерненко гуляв з дівчиною. І раптом вирішив напасти на двох мужиків з метою вбивства. Мотив? Такий же як мета - вбивство. Ми ж сказали "з метою вбивства". Ці активісти взагалі досить неврівноважений, але цілком ОСУДНИЙ народ. Короче - Стерненко - вбив. А шо там ті двоє робили? Та хз якшо чесно. Навіть не цікаво. ====== У мене це все зійдеться тільки в одному випадку - якщо слідство веде Джоуі з Друзів. Таке враження, ніби Майдан, розстріли, реформи, війна - це був тупо сон. І тут я такий прокидаюсь, а Захарченко далі міністр внутрішніх справ, російська агентура сидить на вирішальних посадах. А Янукович полоще ніженьки у фонтані в Межигір'ї." - публікує слова Майкла Щура "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка