Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Активісти пропонують Петру Порошенку очолити ТКГ з питань врегулювання агресії РФ

03.08.2020 14:11
4415
 
Деякі українці вважають, що колишній президент має стати повноважним представником від України в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання питання щодо збройної агресії з боку Росії.

Звернення:

"Володимир Олександрович! Кучма пішов або піде в майбутньому – це не так важливо. Важливо те хто прийде на його місце? Нехай це буде Резніков. Ні не так. Чому саме Резніков, а не хто небудь інший? На мою думку непоганою кандидатурою для очолення ТКГ був би п’ятий президент України Порошенко замість першого президента –Кравчука. Кандидатура Порошенка в цьому випадку можливо гірша для Вас, але дев’яносто відсотків краща для України в порівнянні з Кравчуком. Я, розумію, між вами «пробігла чорна кішка або кіт», існує певна неприязнь до нього, непереборне бажання «знищити» його, «посадити», відправити в заслання скажімо на Мальдіви (шутка юмора), не знаю, які ще можна вигадати епітети в цій ситуації, але на мою думку, саме неочікувана для нього буде пропозиція з Вашого боку очолити ТКГ у Мінську чи бодай в іншому місці з правами офіційного представника від України, звісно, призначеного Вами своїм Указом, тільки не на громадських засадах. Мотивація такого призначення повинна виглядати приблизно так: Він все це починав, йому це – закінчувати! Або щось подібне. Тут Ви самі собі режисер. Знаєте в одній книжці, яка називається «34 закони влади», прочитав таку ремарку: «Недруга (ворога) непотрібно знищувати (вбивати), - його необхідно перетворити на друга (бодай на товариша)!». Прощайте – і Бог Вам простить. Тому, у своїй петиції до Вас, шановний Володимиру Олександровичу, прошу розглянути мою пропозицію про «Призначення Порошенка П.О., п’ятого президента України, повноважним представником України в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання питання щодо збройної агресії РФ проти суверенної держави-Україна та повернення РФ частини окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також окупованої РФ території АР Крим, з особливими повноваженнями, встановленими Законом України «Про міжнародні договори України», замість Кучми Л.Д.» Кращої кандидатури, я, особисто не бачу. Тому, прошу всіх українців і патріотів України, які захищають її незалежність і територіальну цілісність у тяжкий час агресії РФ проти України, усіх громадян України, навіть тих, хто має подвійне чи потрійне громадянство, підтримати. Ініціатор звернення – Устим Кармелюк." - публікує слова Сергія Мироненка "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка