Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Акт про вилучення органів

19.11.2012 13:18
1735
 

 Акт про вилучення органів і тканин у донора-трупа для трансплантації. Як складати та який має вигляд, читайте тут. 


Код форми за ЗКУД
Код закладу за ЗКПО

Міністерство охорони здоров’я України

МЕДИЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Найменування закладу

ФОРМА №

0

3

3

/

о

Затверджена наказом МОЗ України

 

2

6.

0

7.

9

9

р.

1

84 
 
АКТ

про вилучення органів і тканин у донора-група

для трансплантації

                       «____» ______________ _______р.

1. Вилучення донорських органів і тканин (нирки,серце,легені,печінка тощо)________________________________________________________________________ проведено після констатації смерті (смерть мозку) хворого з дозволу ________________________________________________________________________

(вказати заклад,посаду,прізвище.ім'я,по батькові)

________________________________________________________________________ 2. Проводив (ли) вилучення донорських органів і тканин лікар(і),хірург(и) _________________________________________________________________________

(вказати заклад, посаду, прізвище, ім'я, по батькові)

3. Метод вилучення донорських органів (опис інструментально-втручальної операції)________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ 4. При вилученні донорських органів і тканин були присутні: - судово-медичний експерт _________________________________________________ - реаніматолог ____________________________________________________________ 5. Де зберігаються і кому передані донорські органи і тканини ___________________ _________________________________________________________________________ 6. Час початку вилучення _________________________________________________ 7. Час закінчення вилучення  ______________________________________________   Підписи: реаніматолог ____________________________________ судово-медичний експерт ___________________________ лікар(і)-хірург(и) _____________________________________

Акт про вилучення органів і тканин у донора-трупа для трансплантації

(форма № 033/о)

Заповнення та складання Акту проводиться в лікувальних закладах (відділеннях), де проводяться операції з приводу вилучення органів і тканин з метою їх подальшої трансплантації.

Акт складається безпосередньо після закінчення операції лікарем-хірургом, відповідальним за її проведення, після узгодження з іншими членами хірургічної бригади, а також особами, які повинні бути присутніми при операції, а саме: судово-медичний експерт та лікар-реаніматолог.

В першому пункті Акту чітко вказується назва органу чи тканини, які були вилучені в донора-трупа та вказується посада, прізвище, ім’я, по батькові посадової особи, яка надає юридичний дозвіл на вилучення органів та тканин для подальшої їх трансплантації.

У пункті 2 вказується прізвище, ім’я, по батькові, посада, назва закладу, членів лікарської хірургічної бригади, яка проводила вилучення органів та тканин.

У пункті 3 згідно стандартів схем проводиться опис інструментально-втручальної операції.

В пункті 4 перераховуються всі присутні при вилученні фахівці, які не входять безпосередньо в хірургічну бригаду, але зобов’язані знаходитись при вилученні органів та тканин, а саме: судово-медичний експерт та лікар-реаніматолог.

У пункті 5 чітко зазначається заклад чи організація, куди буде передано донорські органи та тканини і також особа, яка прийняла їх.

В пункті 6,7 чітко (години та хвилини) вказується час початку та закінчення операції.

Акт вилучення органів та тканин у донора-трупа підписується в обов’язковому порядку лікарем-реаніматологом, судово-медичним експертом та членами хірургічної бригади, які безпосередньо проводили вилучення.

Термін зберігання – 25 років.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка