Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Аферисти дурять приїзджих здаючи їм невидимі квартири

21.01.2014 12:02
5582
 
Доки міліція бориться із мітингувальниками, люди, які приїхали заробляти гроші - потерпають від афер. На "Електронну книгу скарг України" написав постраждалий від рук квартирних аферистів. Віталій Нижнік пише, що почавши шукати квартиру в мережі натрапив на оголошення, яке його дуже зацікавило, звернувся до агентства, а вже там його почали обробляти. "Натрапив на обяву про здачу кімнати,яка мене зацікавила я зателефонував по номеру який був там вказаний (0636109779) трубку підняв мущина і сказав що ця кімната ще не здана можете підїхати до нас в офіс і подивитися на неї на фото", - пише Віталій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Як мобільні оператори крадуть гроші з телефонів"
Він, звичайно, замислився про те, чому ж замість справжньої квартири йому показуються тільки її світлини. Але, все одно продовжував спілкування, йому і номера хазяйки нерухомості дали, і навіть самі зателефонували, загалом переконували, що контора піклується про нього. Коли він вже був ладний вселятися йому підсунули папірчину на підпис:  "Мені  "агент" предложила внести частину платежу за їхню послугу і я звісно погодився, сума 500 грн. Після чого ми підписали договір про надання посереднецько-інформаційних послуг, далі мене запевнила, що якщо мені не підійде даний варіант кімнати -  то ми будим далі співпрацювати, аж до поки не знайдем підходячий варіант кімнати", - зазначає Віталій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Кредитні хитрощі в банках"
Він надав документи, які йому втюхали. Прогляньте, щоб на його досвіді більше не проплачувати звичайну розмову з псевдо-агентами.договір про квартириквартира догорвір 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Благодійний аферист"
Агент для солідності надала Віталію навіть чек і всіма силами намагалася відволікти увагу замовника від документів: "Замість чека в мене в руках був акт здачі -прийнятя робіт де вказувалось, що вони мені надали послугу і я за неї заплатив вказану суму.Далі вона мені дала номер телефону хазяйки квартири(0661861799)  та свій( 0666871696 )на цей номер я повинен був позвонити після зустрічі з хазяйкою для підписання договору." І тільки приїхавши до дому Віталій вирішив пошукати номери в Інтернеті, і зрозумів, що його вдало обробили, забравши півтисячі гривень: "Даний номер з усіма вище вказаними значився чорному списку на сайті агентам нет,і були закріплені за агенством ФОП КАЛАШНИК О,О(данне агенство також зазначене в мене в договорі), побачивши це все я вже розуміючи як я лоханувся", - додає Віталій.Контакт для журналістів: nizhniknvm@mail.ruЗвичайно, після спроби зателефонувати агентам - їхні номери вже не відповідали. Будьте обережні, часто-густо бажаючим отримати "Моментальний кредит" чи іншу послугу - клієнтам впарюють саме такі договори, про надання інформаційно-консультаційних послуг, тим самим знімаючи з себе усі можливі судові позови від постраждалих. Щиро Ваша, "Електронна книга скарг України";)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка