Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

4 книги, які допоможуть зрозуміти дитину

22.03.2018 16:17
3797
 
Серед тисяч книг з дитячої психології знайти саме ту, яка написана цікаво та зрозуміло, – нелегка задача. Аби вам не доводилося шукати дуже довго, пропонуємо чотири книги, де психологи на практиці розповідають, що відбувається з дитиною в різні періоди її розвитку. Не забувайте, що сайті "Електронної книги скарг України" також існує своя власна бібліотека книг, які ми рекомендуємо до прочитання. 
Катерина Мурашова "Ваша незрозуміла дитина"Авторка книги знає про дітей не з теорії. Вона консультує батьків та дітей від 0 до 18 років в дитячій поліклініці Санкт-Петербурга вже понад 15 років. Книга поділена на три частини. Перша – розповідає причини дитячих капризів, гіпердинамічний синдром, дитячу агресивність та страхи. Батьки дізнаються, чому в дитини можуть бути затримки в розвитку мови. Окремо авторка пояснює, як розвивати дитину, щоб їй не нашкодити. В другій частині мова йде про психологічні проблеми дітей шкільного віку. Оскільки школа – це зміна в житті дитини, ви дізнаєтеся: чому дитина не встигає на уроках, яку шкоду чи користь приносить ноутбук та телевізор, які неврози може переживати дитина. Пояснюється, чому діти втікають з дому та проводять час в "поганих компаніях", як може зіпсутися взаємодія в сім`ї. Третя частина присвячена підлітковій кризі, першій закоханості та депресії. На кожну тему в книзі є історія дитини чи підлітка.
Світлана Білецька "Ваша дитина та її успіх. Практичний посібник для батьків"Книга розрахована для батьків дітей 3-15 років та поділена на такі частини: "Я і відчуття захищеності", "Я – це я", "Я та мій успіх", "Я та мої цілі", "Я та інші", "Чого нас вчить досвід успішних вихователів США та Японії". В книзі авторка розповідає про те, як збудувати з дітьми стосунки, які базуються на довірі та підтримці. Називає та покроково описує методи: як допомогти дитині визначити свої сильні сторони, досліджувати і виражати почуття та емоції, хвалити себе та ставити цілі, які мотивуватимуть рухатися вперед. Окремі розділи присвячені взаємодії дитини з іншими, тобто тренуванню навичок ХХІ століття. Мова йде про те, як розвинути співпереживання, цікавитися зацікавленнями інших, вирішувати конфліктні ситуації та включатися в нові групи дітей.
Катерина Мурашова "Екзамен для батьків"Ця книга – практична збірка "задач для батьків". Авторка пропонує ситуації, що близькі батькам, та варіанти відповідей. Задачі стосуються дітей 2-5, 6-11 та 12-16 років. В них описано проблеми дітей з відвідуванням дитячого садку та школи. Пояснено, як можна вчинити, якщо дитина боїться засинати та чи не хоче взаємодіяти з іншими дітьми. До кожної ситуації є обґрунтування, чому варто реагувати так, а не інакше. Хоча рекомендації не універсальні та варто розглядати їх в контексті вашої сім`ї, проте в книзі є інформація про те, що відбувається з дитиною під час дорослішання, як змінюється мозок та які кризи переживають діти в різний період.
Людмила Петрановська "Таємна підпора. Прихильність у житті дитини"В цій книзі ви дізнаєтеся про те, що відбувається з дитиною від народження і до 15 років. Авторка розмірковує над тим, як формується зв`язок між дитиною та батьками – з перших днів життя і до підліткового віку. Петрановська пояснює, як батьки можуть стати для своєї дитини опорою та як відмовляти дитині.
Також описуються типові питання: чи варто віддавати дитину в дитячий садок? Як батькам впоратися з бунтівним підлітком? Чи карати дітей? Та, зрештою, про те, як будувати стосунки, які будуть міцними та будуть підтримувати дитину впродовж всього життя.Джерело
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка