Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

“310 грн за 300 м кордону” – очевидець розповів, як українців змушують долати кордон з Польщею

27.04.2020 12:00
4610
 
Український заробітчанин, який повертався з Польщі додому, описав схему швидкого заробітку, яку підприємливі ділки організували безпосередньо на кордоні. А про безпеку та соціальну дистанцію і мови не йшло.

Ось його слова:

"Друзі, поширте це, можливо дойде до того, хто прийме якісь міри, хоча сумніваюся. Вкотре розчаровуюсь в Україні. Кордон «Краківець». 24.04 перетинав кордон , їхав з Польщі в Україну. До кордону приїхав машиною і як і усі інші хотів перейти пішки. Перед Польською стороною збиралась черга, коли назбиралось близько 25 чоловік, приїхав автобус на Українській реєстрації, сказали: - що перевезуть на Українську сторону, але за 50 злотих (310 грн за 300 метрів кордону🤯) Запитав у водіїв: чи це законно і чи дадуть квиток за проїзд? На що відповіли: - квитка не дадуть і так робити їм сказали Українські прикордонники, якщо не їду з ними, то буду далі стояти біля кордону. Я запитав у Польського прикордонника, чи можу я перейти пішки? -ні, лише цим автобусом переїхати. З обуренням сів у автобус, але як виявилось, відразу ми не поїхали. Водії чекали ще близько 2х годин поки буде цілий автобус, сидячих місць було близько 60-65 ( вкінці нас порахували і було у автобусі 80 чоловік, були і стоячі місця) 80 чоловік * на 50 = 4000 злотих ~ 25000 грн Коли приїхали на Українську сторону, запитав у прикордонників : - чому з людей збирають гроші ? На що відповіли: - ми не маємо відношення до перевізника, ви самі сідали у автобус ( і зрозуміло, що хтось просто «кришує» і організовує це перевезення людей) Коли вже перетнули Українську сторону, нас висадили за 100 метрів від кордону, на заправці ОККО і автобус відразу поїхав назад. На заправці була поліція, лікарі в захисних костюмах , усім зробили швидкі тести на виявлення захворюваності на COVID-19 На запитання до лікарів: - чи нормально це, що у автобусі було 80 чоловік і зараз всі стоять у черзі до лікарів не дотримуючись дистанції, всі просто були у великій «купі» -Лікарі просто розвели плечима Далі на заправці ОККО були люди, перевізники, близько 80-100 чоловік, які пропонували свої послуги і були всі дуже близько один біля одного, без масок , і як один з них мені розповів, є люди які «кришують» хто і коли може завезти клієнта. Я запитав у поліції: -Чому ж ви не штрафуєте нікого і дозволяєте таке скупчення людей? - ідіть своєю дорогою, воно вам треба? Люди відвідували різні країни, і їх після цього запхали у такій кількості у один автобус, а потім будуть говорити, що вірус поширюється. Він поширюється, а влада заробляє на цьому. І це маленька частинка того, що хотілося б сказати. Чесно, після побаченого, ну аж ніяк не хочеться дотримуватись двотижневого карантину і ходити потім по місті в масці. Чому комусь дозволено, а інших штрафують? Шкода, що телефон розрядився і не зміг зняти більше і розмову з поліцією." - публікує слова Богдана Шарко  "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка