Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

10 типових помилок у тренажерній залі

05.05.2015 19:19
2569
 

Часто відвідування тренажерної зали не дає бажаного результату. В чому ж причина? Ось декілька типових помилок, які люди найчастіше роблять у спортзалі. Можливо одна з них і Вам заважає досягнути поставленої мети.

Помилка № 1. Не комплексне виконання вправ

Часто, прийшовши в спортзал, в нас є конкретна ціль, наприклад, схуднути в нижній частині чи підкачати прес. Нам здається, що досягнути хороших результатів можливо, лише виконуючи вправи, які дають навантаження на ці частини тіла. Насправді, це не так. Щоб максимально налаштувати організм на роботу, потрібно виконувати комплекс вправ (наприклад, не забувати про тягу в нахилі, присідання або жим над головою), що включають в роботу кожен сантиметр Вашого тіла, в тому числі і ті частини, які, на Вашу думку, потребують цього найбільше. Для досягнення високих результатів наше тіло має працювати як злагоджений механізм, і всі частини цього механізму повинні бути в хорошій формі.

Помилка № 2. Недотримання дієти і поганий сон

Думка, що регулярні заняття в спортзалі – це єдине, що потрібно для отримання фігури своєї мрії є хибною. Не менш важливим фактором є правильне харчування та сон. Тільки дотримуючись усіх чинників, Ви досягнете бажаного успіху.

Помилка № 3. Ігнорування розминки

Перед кожним заняттям завжди робіть розминку. Жодне тренування не повинно починатись без розігріву Ваших м’язів. Не роблячи розминки, Ви постійно ризикуєте травмуватись. Навіть, якщо Ви поспішаєте і часу на повноцінне тренування обмаль, не ігноруйте розминку. Адже, Ви прийшли в спортзал, щоб стати сильним і здоровим, а не для того, щоб разом з травмою отримати купу проблем.

Читайте також: "Буденні звички, через які люди набирають вагу"

Помилка № 4. Щоденні тренування

Вашим м’язам, як і організму в цілому, потрібний відпочинок, щоб відновити сили. Занадто часті тренування можуть стати стресом для Вашого організму і втомлене тіло не дасть можливості використати весь свій потенціал. Тому після активних тренувань обов’язково робіть хоча б день відпочинку.

Помилка № 5. Чим більше, тим краще

Не завжди кількість – це головне. Виконуючи вправи, важливо робити це правильно, Наприклад, якщо Ви неправильно виконували класичні підйоми тіла, на наступний ранок замість м'язів пресу у Вас буде боліти шия і Ви відчуватимете втому в тазостегнових суглобах і стегнах.

Помилка № 6. Виконання вправ для пресу на початку тренувань

Вправи для пресу забирають багато сил, тому, якщо Ви будете їх виконувати на початку своїх тренувань, Вам буде дуже важко виконувати будь-які наступні вправи, які включають в роботу м’язи пресу. Під час, наприклад, вже згаданих присідань, м’язи пресу підтримують Ваш хребет у відповідному стані. Тому, краще виконувати вправи для пресу в кінці тренування.

Читайте також: "5 рецептів протеїнових коктейлів"

 Помилка № 7. Постійне спрощення виконання вправ

Зрозуміло, що виконувати будь-які вправи потрібно на своєму комфортному максимумі, але занадто себе шкодувати теж не варто. Не старайтесь постійно спрощувати собі виконання вправ. Навіть, повторюючи одну і ту ж вправу під час кожного тренування, Ви повинні відчувати, що Ваше тіло «працює». Слідкуйте за собою, не виконуйте вправи «на автоматі», фокусуйте свою увагу на робочих м’язах.

Помилка № 8. Недостатня кількість води

В кожній статті чи книзі, в якій дають поради щодо тренувань, постійно пишуть про велику кількість води, яку необхідно споживати під час заняття. І недаремно! Пити багато води під час тренування потрібно – це аксіома, яка не потребує доведення. Часто люди не п’ють воду, щоб не так інтенсивно пітніти, соромляться мокрих кругів на футболці. І такими діями роблять величезну помилку! Спортзал – це саме те місце, де суха футболка – це показник, що людина недостатньо працює.

Помилка № 9. Завжди однакова програма

Стабільність це добре, але не завжди. Зрозуміло, що прийшовши в спортзал, у Вас є певна програма, якої слід дотримуватись. Але це не означає, що тренування не потрібно урізноманітнювати. Не бійтесь експериментувати, щось змінювати, додавати до вже сформованого комплексу нові вправи і підвищувати складність старих. Це дасть можливість м’язам запрацювати ефективніше.

Помилка № 10. Соромно запитати поради

Це особливо стосується новачків. Прийшовши в спортзал, у новачків, як правило, виникають проблеми з правильною технікою виконання тієї чи іншої вправи. Не потрібно цього соромитися. У Вас ніхто не буде тикати пальцем і сміятись. Всі колись були новачками і робили такі самі помилки. Будьте сміливі, запитайте поради і Вам обов’язково  допоможуть і покажуть, як правильно виконувати ту чи іншу вправу.

Легких і результативних Вам тренувань!

Читайте також: "Як легко перейти на здорове харчування?"

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка