Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

10 порад щодо втрати ваги, про які Ви ще не чули

12.01.2015 16:00
2998
 
Журналісти "Електронної книги скарг України" підібрали поради, які допоможуть Вашій стрункій фігурі залишитися стрункою, навіть після свят ;)  На новорічні свята ми не обмежували себе у їжі та напоях, але прийшов час подумати про те, як будемо відновлювати свою форму. І, звичайно, хочемо, аби втрата ваги не супроводжувалась особливими зусиллями. Але як це зробити? Навіть якщо Ви не виглядаєте огрядним, то у Вас все одно може бути прихований жир – вісцеральний. Виявити його можна лише за допомогою сканування. Він утворюється навколо внутрішніх органів і може спричинити появу діабету та розвиток низької чутливості до інсуліну. Збільшення талії свідчить про появу вісцерального жиру. Він тисне на черевну порожнину, супроводжуючи появу животика. Водночас вісцеральний жир першим зникає, коли Ви сідаєте на дієту і займаєтесь фізичним вправами.

Харчуйтесь регулярно.

Багато хто вважає дієвим способом не снідати або пропускати обід чи вечерю, таким чином зменшуючи кількість спожитих калорій. Цей метод не діє! Якщо Ви ситно не поснідаєте, то будете дивитися на висококалорійну їжу і зрештою купите її, оскільки мозок буде намагатися компенсувати це відчуття. Він змусить Вас мріяти про калорійну їжу (а не про низькокалорійні салати!), а це катастрофа для дієти! Мозок реагує на сигнал, який посилає йому гормон ґрелін, і щораз, коли Ви не поснідали або не пообідали і будете бачити висококалорійну їжу, мозок буде змушувати мріяти про неї.

Обирайте тарілку меншого розміру.

На тарілку меншого розміру Ви покладете менше їжі, а отже, і з’їсте менше. Але справа, звичайно не лише в тарілці. Ви повинні знати, що покласти на неї, а для цього доведеться рахувати калорії.

Рахуйте калорії.

Обираючи низькокалорійні варіанти Ваших улюблених продуктів, Ви зможете знизити кількість спожитих калорій майже вдвічі і втратити вагу без особливих зусиль. Наприклад, чашка чорної кави = 10 Ккал, капучіно = 300 Ккал; тост = 125 Ккал, здобна булочка = 279 Ккал; салат з маслом і оцтом = 250 Ккал, салат з моцареллою та майонезом = 450 Ккал; 2 яблука » 120 Ккал, плитка шоколаду = 300 Ккал;  піца с помідорами і сиром = 850 Ккал, піца «Папероні» = 1400 Ккал. Знаючи, які продукти слід оминати, Ви покинете набирати зайві калорії.

Переїдання  - основна причина появи зайвої ваги.

Є люди, котрі правильно харчуються (овочі, фрукти, риба, пісне м'ясо), та все одно чомусь не втрачають вагу. Можливо, причиною є уповільнений обмін речовин, і вони ніколи не зможуть схуднути незалежно від того, що вони споживають. Необхідно обов’язково провести аналіз біохімічних показників обміну речовин. Окрім цього, спробуйте занотувати все, що Ви їсте протягом дня, підрахувати калорії та порівняти з таблицею калорій. За статистикою люди, які ведуть щоденники харчування, і половини туди не записують, а все через те, що забувають про перекуси та соуси. Загальноприйнятою є думка про те, що здорова їжа не може бути калорійною, але навіть фруктовий салат, хоч і корисний, але калорійний. Отож, обов’язково підраховуйте калорії незалежно від того, що входить до Вашого раціону, адже переїдання часто-густо стає причиною зайвої ваги.

Білок заглушає відчуття голоду.

Мільйонам людей, які намагаються схуднути, не вдається притримуватися дієти. Але ж треба просто не змушувати себе голодувати, тоді і не з’явиться надокучливе відчуття голоду. Воно виникає у тому випадку, коли шлунок пустий і стискається, а гормон ґрелін посилає сигнали мозку. Існує декілька способів обдурити мозок: надайте перевагу продуктам, насиченим білками (пісне м'ясо, яйця, риба, боби і т.д.). Вони дають більш тривале відчуття ситості. Приготувавши сніданок з таких продуктів, Ви не лише забудете про голод, але й з’їсте менше на обід. Та все ж не забувайте рахувати калорії!

Суп-пюре допомагає довше зберігати відчуття ситості.

Це ще один спосіб обдурити мозок, а все тому, що тверда їжа наповнює шлунок, проте вода не затримується –  і в ньому залишаються лише маленькі шматочки твердих продуктів, які перетравлюються і займають менший об’єм. Саме тому шлунок швидко стискається. Якщо продукти подрібнити у блендері, змішати з водою, перетворивши на суп-пюре, то об’єм їжі збільшиться – і вона затримається у шлунку. Інгрідієнти – неважливо, важливо лише подрібнити їх, перетворивши на густе пюре. Простий, але ефективний спосіб.

Чим більший вибір продуктів, тим більше Ви їсте.

У процесі еволюції у нас з’явилася свобода вибору, відмовитися від неї ми вже не можемо, хоча рідко це усвідомлюємо. Наш організм за будь-якої ситуації змусить шукати різноманітність у їжі, що може вплинути на кількість її споживання. Коли у Вас з’являється свобода вибору, Ви можете з’їсти  на 30% більше від бажаного. Можливість вибору інстинктивно підштовхує нас спробувати все – це призводить до переїдання.

Молочні продукти забезпечують виведення жирів з організму.

Бажаючі схуднути в першу чергу відмовляються від молочних продуктів. Однак саме вони допомагають нашому організмові позбутися жирів і поглинати менше калорій. Згідно з останніми дослідами, кальцій творить чудеса. Коли потрапляє в тонку кишку, він приєднується до молекул жиру, утворюючи субстанцію, яку ми не можемо засвоїти, і вона просто виводиться з організму разом зі шлаками. Жир не відкладається на Ваших талії та стегнах. Знежирені молоко, сир, вершки, йогурт допоможуть засвоїти менше жиру під час прийому їжі.

Жир продовжує спалюватися протягом доби після тренування.

Не треба забувати і про такий популярний спосіб схуднути, як заняття спортом. Чи можливо схуднути, регулярно займаючись спортом? За півтори години фітнесу Ви втратите мізерно малу кількість жиру. Але після тренування за одну ніч сну і ранок організм буде продовжувати спалення жиру. Більша частина його втрачається не під час тренування, а через певний час – подальше згорання. Чому так відбувається? Наш організм використовує різноманітне паливо для отримання енергії. Частіше це жири та вуглеводи. Під час тренування вуглеводи згорають  швидше, тому їх запаси будуть вичерпані, а організмові необхідно мінімум 22-і години на їх надолуження. І в цей час йому доводиться витрачати жир, щоб Ви могли дихати, розмовляти і навіть спати. Не жахайтесь, що під час тренування згорається мало жиру, важливішим є процес подальшого згорання.

 Рухайтесь більше – і Ви позбудетеся зайвої ваги.

А як бути тим, у кого немає часу на інтенсивні тренування? Їм підійде інший варіант – більше рухатися: частіше підніматися і спускатися сходами, не стояти на місці під час розмови по телефону, виходити з транспорту на зупинку раніше, не стояти на ескалаторі, під час обідньої перерви більше часу приділяти прогулянці... Необов’язково ходити до спортклубів, треба лише бути активнішим! І пам’ятайте: не можна їсти більше у зв’язку зі збільшенням фізичного навантаження! Прислухайтесь до цих порад і скинете зайву вагу*
*Стаття носить рекомендаційний характер. 
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка