Мода і стильПозбуваємось від зайвих речей в гардеробі

Найпопулярніші записи

Зайві речі займають простір, забирають час і створюють ілюзію величезного гардеробу: речей багато, а надіти нічого.

Шафа не закривається, а одягти нічого. Щоденна ранкова проблема більшості жінок. Насправді, в такій переповненій шафі навіть важко побачити весь свій одяг, який щільно в три шари висить на вішаках. А про те, щоб скомбінувати одяг і мови бути не може. З такою кількістю речей Ви точно не зможете зразу візуалізувати свій look.

Згідні, що назбиралось забагато, але не знаєте що з цим тепер робити? Отже, настав час, коли варто очистити свій гардероб від зайвих речей! Розпочнемо!

Крок № 1

Перетворіть «розгрібання» гардеробу не в рутину, а в приємне проведення часу. Зберіть друзів на «судове засідання стилістів». Проведіть дефіле, продемонструйте їм увесь свій одяг, спробуйте поєднати речі нестандартно, а вони нехай Вам винесуть свій «модний вирок». Часто буває, що речі, які чудово виглядають, Вам просто морально застаріли і Ви перестаєте їх носити. Або ж навпаки, улюблений светр вже давно треба «списати» через його далекий від ідеалу стан, який Ви вперто не помічаєте. Провівши такий «модний суд», Ви будете здивовані тією кількістю речей, яка зберігається у Вашій шафі.

Крок № 2

Скористувавшись підказками «стилістів», поділіть одяг на декілька категорій:

–        Буду носити!

–        Ніколи не буду носити!

–        Віддам друзям, родичам або тим, кому він більше потрібен!

–        Продам!

–        Викину!

clothing

Коли будете приймати рішення щодо подальшої долі Ваших речей, переконайтесь, що наступні твердження і аргументи  не стануть перепоною на шляху очищення Вашого гардеробу.

Читайте також: “7 правил стилю спорт-шик”

Нехай лежить, може ще колись одягну

Якщо Ви не одягали річ більше року, будьте певні,  ймовірність, що Ви її колись таки одягнете дуже мала! Це, звісно, не стосується таких речей як вечірня сукня чи, скажімо, дороге хутро. Одягти такий одяг, скоріш за все, просто не випадала нагода.

Буду носити вдома

«Колір вже давно втрачений, маленька дірочка і незамітна пляма, але ж це моя улюблена футболка! Викинути шкода, носитиму вдома!» Забудьте про це! В списку домашніх речей вже є 10 інших таких «улюблених футболок». ЇЇ місія виконана! З речами потрібно вміти прощатись.

Так, на шифоновій блузці стрілка, але нічого страшного, думаю, цього не помітять

Можливо і не помітять, але кожного разу, коли Ви будете одягати цю блузку, відчуватимете себе так, ніби всі тільки те й роблять, що дивляться на Вашу «стрілочку». Те саме стосується і покошлачених речей. Катишки псують навіть наймоднішу кофтину. Для бездоганного вигляду, впевненість в собі – це чи не найважливіший фактор.

 Буде стимулом схуднути

«Ні, ні, ці джинси викинути не можна, я їх,  обов’язково, одягну, коли схудну. А я точно схудну! Вже з понеділка збираюсь сісти на нову дієту. Поверну собі форму, як в старі добрі студентські роки, коли ці джинси ідеально на мені сиділи.» Поставили ціль схуднути, тоді вперед! Але зберігання старих речей – це не найкраща мотивація. Втративши зайві кілограми, Вам точно захочеться порадувати себе модною новинкою, і а ж ніяк не старими університетськими джинсами.

Читайте також: “Тренд унісекс”

Гарна, але не зручна

Дуже часто ми зустрічаємось з такою проблемою. Модна красива кофтина, здавалось би, одягнеш і все, ти – Зірка! Але відкриваєш ранком шафу, дивишся на неї і знову не одягаєш. А все тому, що знаєш, що річ не комфортна. Протягом дня кофтина «підстрибує» вгору, оголюючи далеко не ті зони, які є Вашими перевагами, декольте потрібно постійно поправляти і вже через дві години з’являється непохитне бажання терміново її зняти.

Фото: http://www.cosmo.com.ua
Фото: http://www.cosmo.com.ua

Це ж подарунок!

Часто люди беруть на себе сміливість і дарують одяг, який вибирають, керуючись своїм смаком, який сильно відрізняється від Вашого і, в принципі, далекий від ідеалу. І що тоді, зберігати ці речі тільки тому, що це пам’ять? Не впевнена, що це гарна ідея. Сміливо можете виставляти подарунок на продаж! І нехай  сумління мучить не Вас, що продали подарунок, а тих, хто його необдумано дарував. Можливо, наступного разу, вибираючи річ, вони будуть думати про Вас більше.

Які старі речі таки варто залишити?

Як відомо, мода рухається по колу, а критерії якості залишаються незмінними. Тому, якщо річ високої якості, в ідеальному стані і чудово на Вас сидить, але вже не така модна і тому Ви її не одягаєте, тоді вибір її залишити цілком оправданий.

 Крок № 3

Вирішивши долю своїх речей, не відкладайте в довгий ящик процес віддачі, продажі чи винесення речей на сміття. Прийняли рішення, значить потрібно довести справу до кінця!

 Крок № 4

Не повторюйте своїх помилок, старайтесь не накопичувати речі знову. Візьміть собі за правило, купивши щось новеньке, позбутись від старої речі із шафи.

Нехай єдиною проблемою житті буде: Яку сукню завтра одягти! 🙂

Читайте також: “Діловий стиль. Як модно одягатись в офіс?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК