Мода і стильУ скільки обійдеться зібрати дитину до школи. Підрахунок від наших журналістів

Цьогоріч батькам потрібно підготувати свої кишені. Зібрати малюка до школи може обійтися у понад 2000 гривень.

У кожного з нас є приємні шкільні спогади – новенький рюкзачок, пенал і зошити, що так чудово пахнуть. Усе це і є тим найкращим, від чого свого часу перехоплювало подих. Проте часи змінюється. Якщо наші батьки могли собі дозволити купувати необхідне і не роздумувати, то сучасним батькам «Електронна книга скарг України»  рекомендує бути уважними, винахідливими та ознайомитись з деякими  прийомами ведення воєнних дій. Наприклад, стратегія і вичікування. Вам, можливо, і смішно, нам же – ні.
З кожним новим навчальним роком шкільні базари все більше вражають широким розмаїттям товарів і новими цінами, що зростають у геометричній прогресії. Отже, і цього літа зібрати школяра до школи стало ще дорожче. Саме так діти стають дорогими квітами і у прямому, і у переносному сенсі слів.
Середньостатистична українська сім’я в 2014 році витратить приблизно 3500-5000 гривень на першокласника. Сума є  приблизною, оскільки і не включає всіх можливих коливань.

Приблизний розрахунок витрат:

Шкільна форма для дівчаток: сукня, блузка, спідниця, взуття – приблизно 2000 грн.
для хлопчиків: костюм, двійка, трійка, сорочка, взуття приблизно – 1800 грн.
спортивний костюм –300-400 грн.
спортивне взуття – 400 грн.
канцтовари – 600 грн.
портфель – 700-1000 грн.
квіти, ін.. подарунки – 50-150 грн.

Дані взято з інтернет-магазинів, ціни на шкільних базарах будуть вищими на 10-15%.
Пропонуємо Вашій увазі декілька порад від «Електронної книги скарг України», що допоможуть зекономити та придбати якісний і потрібний товар.

Спершу йде форма. Костюми-двійки, штанці, піджаки, жилети – для хлопчиків, сукні, спідниці, блузки та сарафани – для дівчаток. А ще необхідно придбати спортивний костюм і взуття. Якщо купувати в спеціалізованих магазинах або у  сезон, то можна одразу сміливо йти у банк за кредитом та водночас потішити продавців, придбавши в них товар сумнівної якості за велику суму грошей.

Варіантів декілька – можна як більшість батьків вирушити на ринок і купити товар, що  не коштує стільки, скільки «мовить» цінник. Можна піти в спеціалізований магазин і купити ще дорожче, але з більшою ймовірністю придбати якісне. Важливо зрозуміти: ніхто не зацікавлений в тому, щоб саме Ви стали власниками якісного та недорогого товару. Існує низка бюджетних магазинів стоку, дисконт-центри, де аналогічна форма коштує значно дешевше.

Також до Ваших послуг – інтернет-магазини, де можна придбати товари українського виробництва за найкращою ціною. Головне: не порушувати золотого правила – ніколи і ні за яких обставин не слід купувати речі протягом відповідного сезону. Стосовно рюкзаків, канцелярії та інших необхідних речей. Якщо вже купувати їх протягом відповідного сезону, то варто звернути увагу на оптові інтернет-магазини. Практика розчаровує: спеціалізовані базари, що відкриваються напередодні вересня аж ніяк не мають за мету знизити витрати батьків, оскільки речі, що там продаються, коштують дорожче. Навіть придбавши все необхідне в магазині канцелярських товарів взимку можна знизити витрати на 20%.
Окреме та особливо болісне питання у підготовці до школи є якість товару. Треба в будь-якому разі купувати лише сертифіковане. Радимо ретельно оглядати товар перед покупкою.

Отже, «Електронна книга скарг України» бажає Вам вдалих покупок.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК