Мода і стильМова жіночої білизни

Італійські сексологи вважають, що колір нижньої білизни може багато чого розповісти про її володарку.

При згадці жіночої нижньої білизни перше, що приходить на розум мужичини – мереживна витончена комбінація, запевняють вчені,  але численні опитування показали, що пристрасті чоловіків набагато різноманітніші: всілякі трусики, панчохи, пояси з підв’язками і колірна гамма, цікавлять чоловіків більше ніж нудна бавовняна білизна.

Найчастіше найсексуальнішими відтінками нижньої білизни  чоловіки називають три кольори – це червоний, чорний і білий.

КОЛІР

Червона білизна. Більшість чоловіків зізналися, що їм подобається червона спідня білизна. І тут немає нічого дивного, адже червоний колір – це колір пристрасті, і він викликає відповідні асоціації. Жінка, яка носить червону білизну вважається впевненою в собі, пристрасною та сексуальною. Такі жінки знають, як догодити собі і своєму партнеру.

Чорна білизна. Чорне спіднє дуже елегантне і сексуальне, і в той же час романтичне, особливо напівпрозорі мереживні комплекти, відмітили чоловіки.  Піддослідні вважають, що чорну білизну носять лише жінки з великими сексуальними амбіціями. Також чорний колір підказує партнеру, що він може триматися вільно, розкуто, без будь-яких обмежень і перешкод. Психологи відмічають, що жінки, які носять чорну білизну люблять експериментувати  і відповідати на будь-які бажання.

Біла білизна. Частина опитаних чоловіків дуже любить білу нижню білизну.  Чоловіки переконані, що білий колір символізує невинність.

Жовта білизна. Її власниця закликає партнера до щирої і повної віддачі. І хоча цей колір не збуджує, він показує прагнення жінки до якісного сексу.

Фіолетовий і рожевий кольори підказують чоловікові, що володарка цієї білизни чуттєва і темпераментна, проте обмежена певними моральними нормами і забобонами.

Синя білизна означає, що жінка розраховує на активність партнера. Цей колір говорить про відсутність ініціативи з її боку.

Зелений колір носять жінки, які бажають партнера тільки одного разу.

Тканина

За результатами дослідження: чоловіки більше віддають перевагу, нижній білизні з атласу, шовку, шифону, віскози, які мають здатність підкреслювати колір. Нижня білизна з бавовняних тканин для чоловіків нудна і домашня. Тканина, з якої пошита нижня білизна, має бути приємною на дотик для чоловічих рук.

Шортики або стрінги

Особливу пристрасть чоловіки відчувають до шортиків з мереживами, а деякі вважають кращими стрінги. Думки чоловіків, щодо моделей білизни для жінок, дуже різняться. Деякі чоловіки вважають кращою  спортивну білизну, без шовів, іншим більше до вподоби мереживні шортики, пеньюари і халатики. Чоловіки вважають, що всілякі бантики, рюшечки, панчохи – це супер сексуально.

Чоловіки люблять різноманітність. Тому потрібно експериментувати з кольором, тканиною і фасонами. Якщо жінка часто міняє моделі нижньої білизни, то вона залишиться цікавою для чоловіка. Та й сама жінка при зміні нижньої білизни, різних образів, буде змінюватися в поведінці. Вважають піддослідні.

Але, чи досліди італійських вчених на італійський чоловіках можна поширювати на українців, можна тільки здогадуватися.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!