ДумкиЯк TV змінює свідомість

Найпопулярніші записи

Автор: Катя Катерин
Обожнюю дивитись американські серіали. Щось детективне типу Хауса, Декстера, Касла, Кості і всяке таке. Передивившись купу сезонів різних серіалів я вже знаю шаблон і сама можу колись створити крутий американський екзин.

Потрібен герой, навколо якого гуртуються всі інші персонажі. Цей герой, нехай це буде людина Х, має власну історію, свій секрет, який лежить в основі всього-всього про що йтиметься протягом 8-ми сезонів. У колективу є якесь місце, де всі збираються; є любовна лінія, є якийсь маніяк, який хоче прикінчити всю команду, або одного з її членів.

В кожному сезоні кожного серіалу обов’язково є серія про маніяка, про дітей, про шоу-бізнес, про родичів або знайомих когось з головних героїв, а ще є серія про військових.

Це така особлива серія, в якій розповідають історію життя дійсних або колишніх військових, про події, що відбувалися десь в Іраці чи Афгані,про терористів та спасіння всього світу.

Досі не можу сформувати ставлення до таких сюжетів. Вся фішка в тому, що американська влада посилає своїх людей в чужу країну «воювати зі злом».

Ці люди вриваються в чужу країну, б’ють арабів а потім ображаються, якщо хтось робить так само в їхній власній країні. Всі військові щиро впевнені в тому, що вони роблять добру справу в ім’я добра, бога, Америки, своїх сімей і всього самого хорошого в світі.

В таких епізодах зазвичай багато пафосних розмов про патріотизм, добро і зло, про війну, відданість своїй країні і всяке таке. Всі аргументи, які наводяться в таких сценах досить умовні та абстрактні, але переконливо і гарно звучать. Хоч мені і смішно, та інколи навіть бридко, дивитись такі моменти, я не можу не захоплюватись цією пропагандою (з професійної точки зору). Погодьтесь, важко уявити подібний розвиток подій в нашій країні, а там, у наших антиподів, змалечку майже непомітно вербують патріотів.

Можна сказати, що неправильно насаджувати своїм громадянам лише один погляд (адже американських продуктів з кардинально протилежною ідеєю я не бачила), що кожний громадянин має самостійно вирішувати підтримувати чи не підтримувати війну та таке уявлення про добро, зло і любов до своєї країни.

З іншого боку, коли на наші землі прийшла тоталітарна влада, ніхто не питав, гуманна в них політика як зовнішня, так і до власного народу, чи ні. Різниця в тому, що наших батьків вчили не виділятися  та зневажати себе, а американців вчать любити свою країну, в якій вони відчувають себе порівняно комфортно та захищено, понад усе. Навряд вони можуть похвалитися «тривожним чємоданчіком», який не так давно займав антресоль, мабуть, в кожній другій сім’ї.

Я не хочу ні схвалювати, ні засуджувати таку пропаганду, але я не можу нею не захоплюватися як майбутній спеціаліст з масових комунікацій (не знаю достовірно що це, але звучить круто) і взагалі люблю помічати різні дивні речі.

Катя Катерина

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК