ДумкиЩо відбувається з країною?

         Набридло спостерігати за тими, хто має керувати країної. Зовсім не по собі від таких унікалів, які невідомо як потрапили у зали Верховної Ради. Це, звичайно, не одна проблема, але, можливо, саме звідти беруться інші. Саме там, де немає дружби, порядку, поваги – народжується нелюбов інших одне до одного. Моя батьківщина Україна, але я, на жаль, з соромом про це говорю. І, здається, дії патріотів, діячів, стають пуком в воду, коли ми чи вони, намагаються відстоювати гідність, честь, право народу. Я відчуваю патріотичний дух народу  тільки на своїй сторінці ФСБ – там дійсно, усі патріоти, усі захищають, критикують, але далі простору онлайн – ці закиди нікуди не йдуть. Так і зараз я написав, а шо далі? пара лайків, френди розповідають іншим – от і вся реальність дійства от і весь процес. Тільки тут, ховаючись в павутинні, можна триндіти і обзивати інших. Як, наприклад, Ляшко триндить на Королевську, як я, наприклад, триндю на Ляшка.Тут починається і закінчується справжня демократія.

       Закони наче з*являються, наче, хтось і працює – але де їхнє дотримання? Наприклад, нещодавно їздив до себе на батьківщину, я з милістю покурив в кафе. Я порушив закон, порушив закон і той, хто дав мені попільничку – просто начхати на нього. Закон про ігровий бізнес – працює! Тепер замість ігрових залів – миттєві державні лотереї. А завітавши туди бачу ті, давні, добрі апарати. Які, я впевенний, забрали у тих, хто починав свій власний ігровий бізнес, але за допомогою закону не зміг його продовжити – естафету перейняли інші, тому, кому можна займатися ним. Здається, що закони створюються тільки тут, в столиці, і тільки тут, їх по-справжньому дотримуються. І то – тільки ті, хто повинен дотримуватися – самі законодавці чхали на них. Що відбувається з Україною? Я молодих хлопець, парубок, козак, патріот, тінейджер, як буде завгодно, і я хочу відвідати інші країни, але залишившись в тій, яка більше сподобається… на завжди… на жаль.

Анонім.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК