ДумкиІнформаційний зріз: як відреагували Російські ЗМІ на обмін полоненими

Російські сайти, якщо узагальнити, промовчали про обмін полоненими та повернення російських ГРУвників. ТОПові онлайн-видання Росії, якщо і присвятили свої перші сторінки сайтів – то кроткому відео, на якому визволені російські ГРУвинки виходять із літака і якось по-акторськи обнімаються зі своїми парами. Ніякого ажіотажу, як це було з Надією Савченко. Схоже, хто і міг потрапити на зустріч із колишніми українськими в’язнями – так це федеральний канал “Раша тудей”. Ось коротке відео, яке показують росіянам.

Почнемо з “Першого Російського” каналу. На сайті під головним зображенням можна побачити вже відоме відео, як ГРУшники виходять до своїх дам. На цьому сайті присвятили події 3 хвилинний сюжет. Про Надію Савченко ані пари з вуст.

Снимок экрана 2016-05-25 в 21.42.53

Видання РБК також набрало до рота води.  На головній сторінці обличчя російського президента із підписом про те, що Путіну запропонували увімкнути друкувальний станок.  І це враховуючи, що огляд преси робився о 22:00 – тобто час зробити новину про ГРУвників чи Надію Савченко – був.

Снимок экрана 2016-05-25 в 21.41.30

Відоме і популярне видання в Росії – “Лайф Ньюз” на головній сторінці свого сайту не розмістила жодного відео з вільними ГРУвниками, у них ТОП тема – тканини з Туреччини. І тільки якщо прогорнути сайт нижче, то можна побачити деякі замітки блоггерів про подію, що сталася. А загалом – події не приділили уваги.

Снимок экрана 2016-05-25 в 21.43.38

На головній сторінці “НТВ” відео, на якому зображена Надія Савченко, в аеропорті “Бориспіль”, куди вона повернулася. Але завітавши безпосередньо на сторінку – ні про яку Савченко  і мови – знову вже відоме відео ГРУвників, що спускаються з трапа літака, який доставив їх до Росії з України. Потім про складність переговорів і коментар “українскього політиика”, як зазначили журналісти НТВ – Віктора Медведчука на цю тему: “Почему я считаю, что стратегически-гуммантираная акция имеет значение сегодня, потому что, к сожалению, отношение между нашими странами сегодня являются не самыми лучшими, и тот кризис который возник и продолжается в течении последних двух лет нуждается в том, что бы были внесены определенный вклад в востановление этих отношений”, – сказав в коментарі НТВ Віктор Медведчук. Більше жодного слова про Надію Савченко чи ГРУвників на сайті немає.

Снимок экрана 2016-05-25 в 21.43.56

Більше за всіх саме особистості Надії Савченко присвятили свого простору на виданні “Лєнта РУ” – на першій же сторінці українська льотчиця, потім під головним зображенням ще дві статті на цю тему.

Снимок экрана 2016-05-25 в 21.41.51

Загалом, складається враження, що в Росії вирішили особливо цій важливій темі для України не приділяти уваги, обмежитися скупими коментарями чи відеосюжетами.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!