ДумкиДАІ: карати не можна помилувати

При кожній зустрічі з ДАІшником,  мій мозок завжди прокручує у голові  один і той самий непристойний іменник. Це виходить якось  на підсвідомості, навіть якщо думки у цей час зосереджені на оцінюванні дорожньої ситуації. І не важливо – махнув мені інспектор смугастою палицею чи ні. Порушив я правила, чи просто зустрівся поглядом – це все одно 100% настає. Я  часто критикую себе за це, оскільки розумію, що це зовсім незнайома мені людина і вона так само як і я ходить на роботу, її так само чекає хтось вдома. Зрештою, вона нічого поганого мені не зробила! Секунди каяття швидко зникають, як тільки настає діалог з інспектором. Шкода тільки, що саме керівництво ДАІ багато років не може визнати те, що вони вже давно з попереджувального органа перетворилися на каральний. І замість того, щоб попередити правопорушення, пояснити водію  до чого могли призвести ті чи інші дії водія, вони в кращому випадку виписують штраф.  Але показник смертності на дорогах через ці «каральні» методи чомусь знижуватися не поспішає. Чи варто взагалі говорити, що самі слуги народу зі смугастими палицями дозволяють собі витворяти на дорогах: за кермом чи на посту? Чи не щотижня ми стаємо свідками резонансних зловживань з боку інспекторів. Одні беруть хабарі, інші фальсифікують протоколи.  І це правоохоронці, яким ми повинні вірити і чекати від них захисту.  Але змінити ситуацію кардинально, ніхто крім нас не в змозі. Ми самі змусимо даішників бути чемнішими у спілкуванні, дотримуватися літери закону та поважати водіїв. Разом очистимо «лаву» перевертнів у погонах.

P.S.Якщо ви стали свідком беззаконня з боку працівників ДАІ і маєте тому документальне або відео підтвердження, залишайте на сайті скарг свої історії, або контакти у коментаріях цього блогу.

Віталій /  кореспондент / студія 1+1

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК