Беремо до увагиНазвано найвпливовіших людей світу за версією журналу Vanity Fair

Журнал вирішив віддати перше місце засновнику Amazon Джефу Безосу (Jeff Bezos) за те, що він зумів обійти Білла Гейтса й стати найбагатшою людиною світу, хоча й не надовго.  На другомі місці опинився Марк Цукерберг, який зміг залучити 2 мільярди користувачів по всьому світу до своєї соцмережі Facebook. Ринкова капіталізація Apple досягнула 800 мільярдів доларів, за що журнал присудив третє місце у своєму рейтингу главі компанії Тіму Куку. Apple може стати першою в світі компанією, вартість якої досягне трильйона доларів.

Також у списку Vanity Fair опинилися розробник і співзасновник пошукової системи Google Ларрі Пейдж, засновник компаній Paypal, SpaсeX і Tesla Ілон Маск та колишній директор ФБР Роберт Муеллер. Повний рейтинг можна переглянути на сайті журналу.

Нещодавно головний редактор американського журналу Vanity Fair Грейдон Картер повідомив, що у грудні піде зі своєї посади. Пан Картер зазначив, що збирався піти раніше, проте вирішив затриматися після обрання президентом США Дональда Трампа.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!