Беремо до уваги6 найпоширеніших помилок під час осіннього водіння

Для кожного сезону характерні різні манери водіння. Маневри, які можна робити на літній дорозі, можуть стати небезпечними під час осіннього водіння.

1. За літо протектор на шинах зношується, і тому, здатність відводити воду зменшується. Багато водіїв не хочуть об’їжджати калюжу, і просто заїжджають в неї. В результаті, можуть виникнути проблеми через ями або ефект аквапланування.

2. Зустрічаються на дорогах гонщики, які не відчувають різниці між сухим і мокрим дорожнім покриттям. Вони без побоювання ганяють по осінніх дорогах.

3. Не дотримання дистанції також є причиною аварійних ситуацій.

Фото: telegraf.com.ua

4. Іноді на трасах можуть з’являтися відтинки дороги, де на узбіччі може лежати багато опалого листя. Багато водіїв не помічають цього, і можуть в’їхати в мокру купу, після чого машина може стати не керованою і вилетіти в кювет. Дивіться уважно.

5. Звичка заощаджувати теж може обернутися в трагічні наслідки. Іноді, після холодної ночі на дорогах стоїть туман. Деякі водії ігнорують вимогу ПДР, і не включають фари в денний час.

6. Для того, щоб швидше встигнути у справах, деякі автовласники починають рух з запітнілими вікнами. А це означає, що видимість частково обмежена, що може призвести до ДТП.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!