Наша ефективністьПісля нашої публікації – ZIK підготував сюжет-розслідування

По результатах нашої скарги – один із найбільших телеканалів Галичини – Zik, підготував і показав на всю країну сюжет-розслідування про проблеми в Яворівському заповіднику

Буквально місяць тому на “Електронну книгу скарг України” написав наш читач, Юрій Галамай, він запевняв, що  Яворівський Національний природний парк під загрозою. Окрім того, що тривають постійні вирубки дерев, з працівників ще зрубують гроші. Через пару днів в коментарях до статті: “У Яворівському заповіднику знущаються над тваринами і вирубують ліс” почалася жвава дискусія. Писали, як ті, що підтримують Юрія, так і ті, що не підтримують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як з картки Приватбанку злодії зняли 70 тисяч

Телеканал Zik вирішив провести своє розслідування і поспілкувався з читачем нашого проекту і з директором заповіднику.

Відео: Яворівський заповідник під загрозою?

Електронна книга скарг України” висловлює подяку Львівським журналістам, за те, що слідкують за нашим проектом. Ми продовжуватимемо наповнювати сторінки нашогро ресурсу іншими скаргами.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!