Наша ефективністьПісля нашої публікації екологічна прокуратура взялася за перевірку Дніпра

Після публікації скарги нашої читачки на порталі “Електронної книги скарг України” ,  Дніпровська екологічна прокуратура взялася перевіряти Дніпро. 

Вчорашня інформація, щодо забрудненого берега Дніпра, яку нам надіслала жителька Черкас, Дарина, змусила прокуратуру звернути увагу на погіршений стан річки.

Нагадаємо, що Дарина, надіслала відео, на якому видно, як вода біля берега річки в одну мить стала синього кольору і навіть почала шипіти. Подивитися відео можна в статті: “Завод Дмитра Фірташа забруднює Дніпро? (ВІДЕО)

На це не змогла не відреагувати екологічна прокуратура, прес-служба надіслала відповідний запит.

“Наразі взято проби води для проведення лабораторних досліджень. Також перевірка указаного факту проводиться ЛВ в річковому порту м. Черкаси УМВС України в Черкаській області. Хід перевірок обставин події перебуває на контролі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури.”, зазначено в запиті.

Екологічна прокуратура-запит-відповідьСподіваємося, що ми дочекаємося вирішення цієї проблеми і винні будуть покарані.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!