Логотип 1+1Логотип ИНТЕРлоготип СТБлоготип новий каналлоготип канал 2+2логотип канал нтнлоготип канал украиналоготип канал украинская правдалоготип канал айситиви

За час роботи в ЗМІ я зрозумів, що тісного зв’язку між громадянами і журналістами немає. Практикантом мене направляли на багато різних телеканалів, радіо. Я помітив, що листи тих, хто пише на телеканали, рідко коли читають, навіть якщо Вони адресовані відомому телеведучому чи журналісту. Чи то часу бракує на них, чи то бажання немає – причин я не знаю.Я переконаний, що деяким листам усе ж таки щастить більше, і вони потрапляють до рук ведучого чи журналіста, ба більше – їх читають і на них реагують.Такий довгий шлях має пройти Ваша скарга, щоб, можливо, редактор вирішив, що її потрібно висвітлювати. Але є одне АЛЕ – журналістам, яким не пишуть скарг, прохань про допомогу може бракувати таких листів, бо і в нас бувають творчі кризи – теми сюжетів з неба не падають, якщо й падають – то рідко)І тут постає цілком логічне запитання: хіба є різниця, хто оприлюднить Вашу проблему? Чи той, чи інший журналіст з іншого видання. Чи все ж таки краще сподіватися і чекати? Це, звісно, кожен сам вирішить для себе. Я зауважу, що на цьому сайті Вашу проблему можуть висвітлити одразу на декількох телеканалах – це одна з корисних рис цього проекту. А щоб таке було можливе, я Вас дуже прошу, якщо Вам є що написати – пишіть і не соромтеся залишати свої контактні дані – журналістам вони знадобляться, повірте мені. Підкреслюю! – проблеми можуть бути різного характеру, навіть якщо в салоні краси Вам зламали нігті – напишіть про це, якщо набридли гральні заклади під будинком – пишіть, вимагають хабар – пишіть! І наполягаю – залишайте свої контактні дані, не бійтеся! Я переконаний, разом ми подолаємо можливо не всі, але більшість проблем! ДОСИТЬ МОВЧАТИ!

Ален Бобров
Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!