fbpx

Написати президенту

Як написати президенту, щоб Ваш лист розглянули. І що потрібно писати президенту і як, писати звернення до гаранта. Як написати президенту питання для багатьох загадкове. Можна надіслати поштою лист...
pismo-zayavlenie-komputer-rabota-referat-internet-set
Фото: danarnoor.blogspot.com

Як написати президенту, щоб Ваш лист розглянули. І що потрібно писати президенту і як, писати звернення до гаранта.
Як написати президенту питання для багатьох загадкове. Можна надіслати поштою лист президенту. Тоді оформлюєте звичайний лист і вписуєте свою проблему. Можете достукатися до нього за допомогою нашого сайту “Електронна книга скарг України“.

Надсилаєте його за адресою:  індекс 01220, Київ, Банкова вул., 11. Написати президенту України можна ще й за допомогою електронної адреси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Продукти-хулігани: як створюють товар провокацію?

Так само, оформлюєте лист у своїй редакторській програмі Word і, коли впевнені, що лист правильно оформлений надсилаєте на пошту: http://president.org.ua/mail  Листи президенту краще писати, якщо тема дійсно вимагає втручання гаранта. З інших питань, краще звертатися в уповноважені органи: міліцію, прокуратуру, може на телебачення. Лист президенту має містити не більше 5000 символів, цього достатньо, щоб висвітлити проблему, можливо не усі нюанси.

Коли лист президенту склали – також можете вкласти його у повідомлення і надіслати ось за цією адресою – inform@аpu.gov.ua – це мейл-бокс Адміністрації. Можете надсилати його хоч сотні разів – ліміту немає. Єдине, що після кожної відправки листа президенту потрібно чекати близько 5 хвилин. Тому, якщо до листа необхідно додати необхідні документи – надсилайте його краще поштою. Адресу ми написали спочатку.

Як правильно дати в борг? Читайте: “Зразок написання розписки

У випадку написання листа поштою – фантазувати над листом можна скільки влізе паперу в конверт.  По закону розглядатимуть лист президенту від 5 до 10 днів. Але у випадках передбаченим законом ці дні можуть розтягнутися на місяці. Але відповідь Ви отримаєте.

Також, не забувайте, що Ви знаходитеся на ресурсі, який відвідують журналісти, тому, якщо у Вас є проблеми, як писати президенту – це одне питання, а от нам, наприклад, теж можна написати, якщо подивитися в правий бік екрану – то помітите червоний прямокутник зі словами “Написати скаргу”. Клікайте – і пишіть! 

На сайті президента є опубліковані відповіді вже на поставлені запитання, радимо ознайомитися і з ними, можливо, на Ваше запитання, на ваш лист президенту – вже дали відповідь і писати такий лист гаранту – немає сенсу.

Якщо виникають запитання, що  як писати звернення, які підібрати слова – можете, перед написанням листа президенту, почитати статтю: «Які вживати слова при оформленні документів», можливо наші поради стануть Вам в нагоді, при складенні листа президенту.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК