Автобіографія

Автобіографія

66188
Опубліковано: "ЕКСУ"
"Електронна книга скарг України" - віртуальний місток між людьми у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Автобіографія – як її писати, приклад афтобіографії написання її – все можна побачити тут.

написання автобіографіїАвтобіографія, як її називають деякі сайти – документ – поняття трохи невірне. Бо автобіографія не може бути документом. Досить глянути тільки на визначення, що таке автобіографія, щоб стало зрозуміло, чому її не можна вважати документом.

Афтобіографія – це літературний жанр, в цьому жанрі головний герой – сам автор, який пише її. Звичайно, можна сказати, що це документ, якщо його подавати до якихось органів, які її вимагають, але скоріше це вважатиметься резюме, а не автобіографією.

reaction.ua@gmail.com:

Цей вид жанру створився ще у 1860 році. Більше про значення терміну можна почитати ось ту: «Автобіографія».

Навіщо писати автобіографію, та кому вона потрібна?

Логічно, що таке питання може виникнути. Так от, звернемося до першоджерел виникнення автобіографії: Т.Г. Шевченко. Завдяки його написаній автобіографії людство, після його смерті, до сьогодні, знає про нього. І фактам можна довіряти, якщо їх писав сам автор, звичайно, якщо у нього не було бажання їх перекрутити. Слід відзначити, що автобіографія може бути написана сухо, коротко, лаконічно, чого іноді потрібно дотримуватися, а може бути написана більш у вільному стилі. Ось приклад написання автобіографії від Т.Г. Шевченка:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЯК НАС ОБМАНЮЮТЬ В СУПЕРМАРКЕТАХ?"

«Тарас Шевченко — сын крепостного крестьянина Григория Шевченка. Родился в 1814 году февраля 25. В селе Кириловке, Звенигородского уезда, Киевской губернии. В имении помещика Василия Васильевича Энгельгардта. На осьмом году лишившись отца и матери, приютился он у дьячка в школе в виде школяра-попыхача. По мно[го]тяжком двухлетнем испытании, прошел он Граматку, Часословец и, наконец, Псалтырь

Як бачите, чітке викладення фактів. Так і Ви можете написати автобіографію.

Що повинно бути вказане автобіографії?

Усі чіткі дані. Коли народився, хто, де проживав, у скільки років пішов до школи, до якої школи. Якщо у Вашому житті якась людина зіграла ключову роль – то можете написати і про неї. Але не відходячи від власних життєвих історій, адже головний герой тут Ви, а не Ваш друг. Хто був у сім’ї, коли народилася дитина, про дружину розповісти. В цьому жанрі – дозволяється повний опис Вашого життя. Куди йшли, чому переводилися. Ось, Вас, питання, яке повинно бути в голові протягом усього моменту написання автобіографії: «Якщо я помру, людина, яка прочитає мою автобіографію знатиме про мене все?» Якщо закрадається думка, що ні – варто додати деталей.

Автобіографія приклад написання:  (суха)

Автобіографія

Я, Микола Валентинович Михалко, народився в маленькому селі Коропець, на Іванофранківщині 12 березня 1973 року.  1980 році пішов до школи у перший клас в загально освітню школу №3 в цьому ж селі. Після закінчення школи у 1990 році я вступив до ВИШУ в Київський державний університет, на спеціальність «Журналістика». Після закінчення отримав диплом про вищу освіту…

Ну і так далі, не описуючи усіх деталей. Дійти до сім’ї і до сьогоднішнього дня. Така автобіографія може зайняти один лист, а може і більше 100. Щодо автобіографії вільного стилю, зразком для такої автобіографії може слугувати  автобіографія Олександра Довженка – «Зачарована десна» - це автобіографічна повість. Ось її приклад, початок: «Я син свого часу і весь належу сучасникам своїм. Коли ж обертаюсь я часом до криниці, з якої' пив колись воду…»

Зразок автобіографії написаної:

avtobiografiya

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Світові маркетингові хитрощі в магазинах одягу"

 

Писати автобіографію можна і від руки, а можна і на комп’ютері.

Щиро Ваша, «Електронна книга скарг України»;)

Подібні записи

46642

12544