Про зустріч Порошенка з Лукашенком. Думка українців

Vox pоpuli vox Dеi (лат. «голос народу — голос Бога»)

Наші партнери з інформаційної агенції “Правда” запитали українців, як вони думають, навіщо приїздив Олександр Лукашенко до столиці? 

Нагадаємо, нещодавно Лукашенко прибув до України з офіційним візитом. Літак глави держави приземлився в міжнародному аеропорту Бориспіль. Програмою візиту на 21 липня заплановані переговори з Президентом України Петром Порошенком, які відбудуться у форматі один на один і в розширеному складі. Як раніше повідомляли в прес-службі Президента Білорусі, президенти обговорять розвиток політичного, торговельно-економічного та гуманітарного співробітництва між Білоруссю та Україною.

Основна увага буде приділена поточному стану і перспективам взаємодії в економіці, в тому числі в таких сферах, як торгівля, інвестиції, промислова кооперація, нафтохімічний комплекс, енергетика, сільське господарство, транспортно-логістична галузь, розвиток міжрегіонального діалогу.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!