Електронна книга скарг України

lorem

Розроблено онлайн-сервіс, який допомагає користувачам видалити свій акаунт в соцмережах

Щоправда зможуть видалитися в один клік користувачі, що мають акаунт в сервісі Google.

Шведські програмісти Лінус Юннебак і Віллі Далбо запустили безкоштовний онлайн-сервіс, за допомогою якого користувачі можуть видалитись із соціальних мереж, сервісів знайомств, відписатись від підписок з інтернет-магазинів та інших сервісів.

Як пише The Next Web, за допомогою сервісу Deseat.Me можна, наприклад, видалитись зі Skype, Evernote, Pinterest, Instagram, Twitter. Про це пише «Громадське».

Єдина умова – акаунти мають бути пов’язані з обліковим записом Google. Для початку користувачеві необхідно авторизуватися на сервісі, використовуючи свій Google-акаунт.

qip_shot_-_screen_369

Після цього Deseat.me, звернувшись до даних пошуковика, автоматично виявляє всі реєстрації і підписки користувача на ресурсах, з якими пов’язана його електронна пошта, і виводить повний список акаунтів з посиланнями на сторінки для їх швидкого видалення. Все інше доведеться робити руками.

Розробники програми прогнозують, що їхній проект стане популярним. У будь-якому випадку, це суттєво заощадить час на пошук таких сторінок і дозволяє не пропустити жодного підключеного до Google-акаунту ресурсу, навіть ті, якими ви давно не користуєтеся, тому що забули про них.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК