Електронна книга скарг України

lorem

Нова операційна система iOS 7 зроблена в текстовому редакторі

В мережі з’вилося відео, на якому показують, що дизайн нової операційної системи міг бути створений в Microsoft Word Оновлення операційної системи, на яку так чекали мільйони користувачів айфону, сьогодні...

В мережі з’вилося відео, на якому показують, що дизайн нової операційної системи міг бути створений в Microsoft Word

Оновлення операційної системи, на яку так чекали мільйони користувачів айфону, сьогодні може стати пшиком. Чи все геніальне – просто, чи споживача тримають за простофілю? Такі виникають запитання після перегляду відео, на якому один із користувачів демонструє, що дизайн нової версії операційної системи iOS зроблений за допомогою текстового редактору Microsoft Word. Мережею ширяться чутки про працівника компанії, який вирішив розповісти світові правду. Буквально за день кількість переглядів наближається до мільйона. Невже дизайнери операційної системи вирішили так легко заробити грошей довго не думаючи про дизайн. Наприклад, відомі графічні зображення в цьому текстовому редакторі використовуються в операційнй системі: іконка відеокамери, повідомлень… Загалом, це краще побачити.

Відео: iOS 7 зроблена в текстовому редакторі:

Залишається чекати відповіді від виробників цього гаджету – чи це дійсно так, чи звичайний збіг. Хоча для збігу забагато схожих деталей.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!