fbpx

Меблі з IKEA заряджатимуть телефон

Технології, які здавалися фантастичними, ось-ось стануть масовими. Шведський гігант Ikea представили меблі, які будуть заряджати Ваші мобільні телефони. Смартфон досить буде покласти в спеціальне заглиблення в столі, пише “Електронна...
ЗАРЯДКА 2 - ікеа

Технології, які здавалися фантастичними, ось-ось стануть масовими. Шведський гігант Ikea представили меблі, які будуть заряджати Ваші мобільні телефони. Смартфон досить буде покласти в спеціальне заглиблення в столі, пише “Електронна книга скарг Білої Церкви“. 

Ikea вирішила позбавити людей від численних дротів і подовжувачів і випустила нові меблі з вбудованою підзарядкою для мобільних пристроїв. Заряджати телефони можна буде не тільки на робочому столі, але і в лампах, і в кухонних меблях. Новітні меблі можна буде придбати з 15 квітня в США, потім у Європі, а потім – в магазинах ІКЕА по всьому світу. Українцям доведеться почекати, доки будуть створені офіційні представництва ІКЕА, або ж замовити доставку зза кордону.

ЗАРЯДКА 2 - ікеа

Фото: Ikea

Система буде працювати на бездротової підзарядки Qi, яку використовують деякі телефони з програмним забезпеченням Windows і Android, наприклад, Samsung Galaxy S6. За словами співробітників ІКЕА, для iPhone і старих версій Samsung Galaxy будуть також доступні спеціальні заряджальні поверхні, пише журнал Phys.org.

Технологія Qi дозволяє заряджати мобільні пристрої на невеликій відстані без допомоги дротів. На меблях буде спеціально виділена поверхня круглої форми, на яку можна буде класти телефон, щоб його підзарядити, уточнюють в журналі Good.

ЗАРДЯКА - ікеа

Фото: Ikea

БИТВА АКУМУЛЯТОРІВ

Бездротові акумулятори для телефонів стають все більш популярними. Можливо, через кілька років це буде стандартною можливістю для будь-яких моделей мобільної техніки. Однак, поки що існують дві конкуруючі технології, і різні моделі телефонів можуть підзаряджатися за допомогою тільки однієї з них (лише великі компанії, на кшталт LG або HTC підтримують обидві технології). Їх описують на порталі Vox.

Крім технології Qi, яку використовує Ikea, існує конкуруюча з нею технологія бездротової підзарядки – Powermat, розроблена компаніями Alliance for Wireless Power і Power Matters Alliance.

Конкуренція між технологіями йде не тільки за компанії, що виробляють мобільні пристрої, а й за простір, де їх можна буде заряджати. Наприклад, кафе Starbucks в Сан-Франциско, на відміну від Ikea, обрало технологію Powermat. Тому, віддаючи перевагу тільки одній технології, Ikea ризикує: адже якщо через кілька років всі телефони перейдуть на Powermat, нова функція їх меблів виявиться не потрібною.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК