fbpx

Звичайний українець не може добитися законного прийому від Генерального прокурора

А Вам вдалося це? Якщо так - ось Вам звання Героя України.

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Василь, який скаржиться на незаконні дії з боку клерків в Генеральній прокуратурі, що дають лиш відписки, а не допомагають зустрітися з Генеральним прокурором у відповідні дні прийому громадян. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Я, Василь Мартинюк суть моєї заяви полягає в тому, що з листопада 2017 року я на всіх законних підставах і при наявності письмових відписок, з якими я не згідний апріорі, і в цілому, не можу добитись чергового особистого прийому називаючим себе генеральним прокурором через перешкоди, котрі мені чинять клерки приймальні громадян ГПУ.

Посилаючись на якісь інструкції, а не на пряму дію закону – мені постійно відмовляють. Мною також безпосередньо було надано додаткові матеріали щодо порушених питань котрі необхідно вивчити і відреагувати згідно чинного законодавства.

Я нещодавно повернувся з акції протесту біля ВР. Був там з 28 жовтня 2017року у 38 наметі разом з татарином Сервером. Отримані формальні відписки з ГПУ по-перше носять клінічний характер, де особа, котра переадресовує мої скарги до прокуратури Волинської області, котра і є суб’єктом, замовником, виконавцем замовної справи проти мене (дивіться попередню мою публікацію у вас від 16.07.16р. про каральну пстхіатрію) згодом сам мені і відписує.

Всі мої заявипоаідомлення про злочин переводять в розряд звичайних звернень порушуючи вимого ст.214КПК України. Порушення правил підслідності тягне за собою признання зібраних доказів неприпустимими. Такі доеази не можуть враховуватись при прийнятті рішень і на них не може посилатися суд. Прошу допомоги”, – написав він.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК