Електронна книга скарг України

lorem

Зухвале ставлення четвертоклассника

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка стверджує, що четвертокласнкик знущається та ображає своїх товаришів.  “Мій старший син навчається в Івано-Франківській школі № 9 у 4...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка стверджує, що четвертокласнкик знущається та ображає своїх товаришів. 

“Мій старший син навчається в Івано-Франківській школі № 9 у 4 класі. І з ним навчається хлопчик Поляк Олександр Андрійович, який часто ображає своїх однокласників. Всі батьки і діти на нього жаліються, але ніяких змін у кращу сторону не бачу. Вчора мій син зранку відмовився ідти до школи, бо там його ображає Поляк.

Я сказала чоловіку, щоб йшов до школи сам, бо мені уже це набридло. Незнаю чи буде якийсь результат з його візиту до школи. Що ще можна зробити у таких випадках? Не хочеться, щоб дитина відчувала себе подавлено через неправильну поведінку невихованого однолітка.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК