Електронна книга скарг України

lorem

Зухвале ставлення відділу освіти до навчання

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Юлія, яка стверджує, що відділ освіти та ОДА приймають рішення щодо навчання дітей з села, не питаючи думки батьків. “До Вас...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Юлія, яка стверджує, що відділ освіти та ОДА приймають рішення щодо навчання дітей з села, не питаючи думки батьків.

“До Вас звертаються мешканці села Богуславка, Борівського району, Харківської області. Сьогодні 19.05.2016 року у нас відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких були присутні начальник відділу освіти Бондарівська Тетяна Юрьївна, та заступник голови державної адміністрації Шутько Сергій Павлович і довели до відома всіх батьків, що школа з 1 вересня 2016 року буде дев’ятирічна, але дітей у нас для села достатньо в кількості 164 чоловіка. Вони шляхом, як пояснили, географічного положення школи подали на створення освітнього округу, який буде знаходитися в районному центрі Борова. До освітнього округу залучили 5 шкіл. Конкурс готувався в січні 2016 року, ніхто не проводив ніякого обговорення ні з мешканцями села, ні батьками учнів, ні з педагогічним колективом. При цьому на кількість 164 учня вирішили понизити ступіть з I-III на I-II, а при кількості учнів 60-80 чоловік в районі школи залишаються I-III ступенів. Де справедливість???
До людей приїхали уже з готовим рішенням і думка мешканців села і батьків їх не цікавить.
На різні запитання батьків відповідали з посмішками на обличчях, та вели себе некоректно.
Приїдьте будь ласка до нас! Допоможіть у вирішенні цього питання!”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК