Електронна книга скарг України

lorem

Полишені пенсіонери скаржаться на медичні комісії

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Борис, який переконує, що держава знущається над мамою дружини, перешкоджаючи отримати інвалідність. “Я в  шоці  від  9-ти  місячного  знущання, яке ми з дружиною...

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Борис, який переконує, що держава знущається над мамою дружини, перешкоджаючи отримати інвалідність.

“Я в  шоці  від  9-ти  місячного  знущання, яке ми з дружиною терпимо  від комісії з встановлення інвалідності  для  мами  дружини  Василенко  Ганни  Сергійовни, 81-річного пенсіонера, нагороджена нагородами “За трудову  доблість”, ветерана  праці. Розказати весь цей ад дуже  довго і вже немає сил, а вперлося все в проведенні  ренгену  тазу, людині  у якої ноги зогнуті і вже не  виправляються, вони  зрослись і  зараз знаходяться  зігнутими  на  90  градусів, транспортувати її   ніяк, як  її вкласти на  стіл  ренгену…  Председатель комісії МСЕК  м. Павлоград Старостін Ігор Борисович на  прохання  приїхати і подивитись  самому на стан  людини сказав: “Я ще  буду їздити до 80-тилітніх”. Тобто для нього  це вже не людина,це просто біоматеріал. Скарга  до відділу  охороши здоров’я  Дніпропетровської ОДА  вилилась в  отписку, мовляв  як  хочете так  випутувайтесь. Я би міг вирішити  звичайним для України  методом, але  принципово не буду цього  робити. Якщо  можете допомогти  буду вдячний”.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК