fbpx

Зменшення стипендій у рівненському університеті

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Вікторія, котра стверджує, що стипендії у рівненському університеті виплачують студентам зі заменшенням суми виплат. Жінка просить допомогти розібратись у тому, хто саме...
Фото: palindrome.com.ua

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Вікторія, котра стверджує, що стипендії у рівненському університеті виплачують студентам зі заменшенням суми виплат. Жінка просить допомогти розібратись у тому, хто саме відповідальний за відбирання коштів у студентства.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Мій племінник навчається на четвертому курсі у Національному університеті водного господарства та природокористування в місті Рівному. Вже другий місяць студенти отримують стипендію в розмірі 812 гривень, хоча за вересень та жовтень сума була більша, а студентам пятого курсу взагалі дали лише по 700 гривень.

Дійсно, університет в цьому році святкував 100-річчя, але чи дохід студента настільки великий, щоб дерти навіть з них. Не кожен мешкає вдома та й батьки не завжди можуть допомогти. Розберіться, будь-ласка, чому стипендія так відрізняється і від кого це залежить.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК