Зірваний з ланцюга пес безжально покусав жiнку

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олександра, яка стверджує, що її маму покусав сусідський пес, господарка котрого відмовляється відшкодувати збитки. “Мою маму, Гаковнік Ганну Петрівну 16.05.2016р.о 12.10год...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олександра, яка стверджує, що її маму покусав сусідський пес, господарка котрого відмовляється відшкодувати збитки.

“Мою маму, Гаковнік Ганну Петрівну 16.05.2016р.о 12.10год покусав собака в сусідньому селі. Він зірвався з ланцюга і пробігши десь зі 100 метрів, кинувся на спину і поваливши з ніг, почав безжально кусати руки, ноги, живіт. Найбільше постраждала нога, на якій рвана рана довжиною 10 см. і глибиною 4см. Від заяви у поліцію мама відмовилась, взявши від власниці пса розписку про те, що терміново дасть їй на лікування гроші і усипить собаку, але пройшло 2 дні і ніяких дій з боку власниці немає, більше того, вона агресивніше поводиться за свого собаку. Хамить по телефону. На місце події прибув сільський голова, так вона на підвищених тонах спілкувалась з ним. Ми подамо заяву в правоохоронні органи і надіємось, що Ви висвітлите проблему на своєму каналі. На місці моєї мами могла б бути чиясь дитина, про наслідки тоді…не хочеться і думати”

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!