Жнка просить допомогти врятувати зір дитини

До “Електронної книги скарг України” написала Світлана. Жінка просить про допомогу з лікуванням доньки. За словами жінки, оплатити навіть один курс лікування вона не має змоги. Ось її лист:...
Фото: maliatko.com

До “Електронної книги скарг України” написала Світлана. Жінка просить про допомогу з лікуванням доньки. За словами жінки, оплатити навіть один курс лікування вона не має змоги.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Добрий день! Благаю, допоможіть врятувати донечці зір, в неї часткова артрофія зорового нерва. Зараз дочці 1 рік і 9 місяців, ще була косоокість та біла плівка на очах, пройшли самостійно в 1рік і 3 міс. Лікарі кажуть, що не лікується. Тількиодин лікар сказав, що виліковне і вона реагує на світло. У донечки окрім того затримка у розвитку, вона ще не ходить, не жує нормально сама, говорить тільки мама баба тато. В Ізраїлі обіцяли вилікувати, але 1 курс лікування коштує 40 тисяч доларів. Я сама інвалід 2 групи!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!