fbpx

Жмеринкаводоканал змінила реквізити, а людей повідомити забула

А тим часом всі чесно платили

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Костянтин, який скаржиться на менеджемнт Жмеринкиводоканалу, які вирішили змінити розрахункові рахунки, а людей належним чином повідомити про це не вважають за потрібне. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“У травні 2018 року ДП КП “Жмеринкаводоканал” було перейменовано в КП “Жмеринкаводоканал”. Також було змінено розрахунковий рахунок підприємства. Жителів міста про це повідомили у міській пресі, яку мало хто виписує.

Протягом травня 2017 березня 2018 року я сплачував послуги з водопостачання та водовідведення за старим р/р. Лише у березні 2018 року я випадково дізнався про це. При тому, що контролер водоканалу двічі на місяць залишає у мене в дверях записку з проханням повідомити покази лічильника. Написати у цій записці про зміну рахунку водоканал не додумався, а скоріш за все це була одна з шахрайський схем цього підприємства, ціллю якої є накопичити кошти на старому рахунку та зобов`язати заплатити ще й на новий рахунок. Більш того у жовтні водоканалом було збільшено ціну за воду та водовідведення до 34 грн. 51 коп.

Борг мені нарахували з травня 2017 по березень 2018 по новій ціні у сумі 1967,07 грн. Я сплатив на новий рахунок 394,16 грн за період травень-вересень 2017 року (стара ціна) та 862,75 грн. за період жовтень 2017 -лютий 2018 років (нова ціна), одночасно звернувся до ПриватБанку з проханням повернути мені кошти у сумі 773,16 грн. помилково перераховані на старий рахунок. Банк погодився при умові, що кошти їм поверне КП “Жмеринкаводоканал”.

До цієї пори кошти не повернуті. З березня поточного року я регулярно сплачую водоканалу на новий рахунок через Приват-24, але мій, так званий борг, чомусь постійно збільшується. Водоканал погрожує подати на мене до суду за заборгованість. Прошу Вашої допомоги. До скарги маю квитанції про сплату послуг водоканалу.

Впевнений, що я не один, з кого водоканал хоче здерти подвійну оплату. Інші мешканці міста покірно сплатили “борги”. З повагою Костянтин Москалюк”, – написав він.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК