fbpx

Жителі Львівської області живуть в аварійних будинках

Місцеві кажуть, будинок ледь-ледь тримається на землі… До «Електронної книги скарг України» написали жителі м. Ходорів, Жидачівського району. Вони запевняють мерія нічого не робить для того, щоб врятувати їхній єдиний...

Місцеві кажуть, будинок ледь-ледь тримається на землі…

До «Електронної книги скарг України» написали жителі м. Ходорів, Жидачівського району. Вони запевняють мерія нічого не робить для того, щоб врятувати їхній єдиний дах над головою – будинок в аварійному стані, за 50 років жодного поточного чи капітального ремонту.

Оскільки мета нашого сайту висвітлювати проблему для журналістів – вона надала контакт і готова спілкуватися із ЗМІ: Агапова Г. С.телефон 0674067160.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “6+ секретів від колишнього працівника McDonald’s

Нерухомість ризикує перетворитися в купу будівельного сміття. На фотографіях можна побачити, що будинок весь поріс грибками, як стверджує Ганна, на даху відсутні навіть водовідводи. «Ми вже багато років боримося із КП «ХУКГ», наприклад, під’їзд в жахливому стані, дах протікає, фасад зруйнований. Ми зверталися до керівника КП ХУКГ п.Кравчук і мера міста п.Коцовського, ніяких міри по спасінню будинку не приймаються !!!», – каже Ганна. На підтвердження своїх слів надіслала пару світлин, на яких видно, що будинок дійсно розвалюється…

 bud

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як “висмоктують” гроші в приватних клініках?

bud 2

bud 3

«Безвідповідальність місцевих чиновників зруйнувала будинок повністю ! Як нам далі жити ? Чекати поки будинок зовсім завалиться?», – додала Ганна.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК