fbpx

Жінка не повертає гроші взяті під розписку

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, котрий стверджує, що жінка видала себе за ріелтора компанії та взяла під розписку кругленьку сумму, яку вже протягом тривалого часу не...
Фото: minfin.com.ua

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, котрий стверджує, що жінка видала себе за ріелтора компанії та взяла під розписку кругленьку сумму, яку вже протягом тривалого часу не знаходить часу повернути, хоча угода не була підписана.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Громадянка міста Коростень Житомирскої області Халімовська Наталія Станіславівна, яка проживає по вул.Некрасова 18, видає себе за ріелтора контори (Добробут). На підставі погасити заборгованість по квартирі яку ми мали купувати, взяла під розписку 2000 долларів. Угода купівлі не здійснилась по її вині. Тепер повернути гроші у нас нема можливості, хоча звертались в міліцію, там нам сказали розберемось… і розбираються досі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Родина не може виплачувати кредит

Наталія не відмовляється повернути борг, тільки кожен день вона знаходить якусь причину -то від сейфа ключі згубила, то жде переказу з банку и тд.тп. І це продовжується 7 місяців. Вона поводить себе дуже зухвало і нам здається, що Вона впевнена в своїй безкарності і гроші нам не поверне.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК