Жінка не може отримати допомогу для малозабезпечених

До “Електронної книги скарг України” написала Наталія. Жінка стверджує, що не може оформити допомогу, передбачену їй за законом. З незрозумілих причин матері трьох дітей уже кілька місяців не можуть...
Фото: bukoda.gov.ua

До “Електронної книги скарг України” написала Наталія. Жінка стверджує, що не може оформити допомогу, передбачену їй за законом. З незрозумілих причин матері трьох дітей уже кілька місяців не можуть нарахувати кошти.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Пише Вам жителька с.Глибочиця, мама трьох дітей, Боровець Наталя. Звертаюсь до вас за допомогою, з 26 листопада 2015 року я намагаюсь оформити соц.допомогу для малозабезпечених. Подала всі необхідні документи, всі довідки, але з тих пір моя справа не зрушила з місця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “АТБ” самовільно обшукує покупців

В наш районий соцзабез я ходжу як на роботу .Весь час мені кажуть: “ЧЕКАЙТЕ”. Я чекаю уже 5 місяців .10 березня я знову телефонувала, не маючи змоги поїхати, відповідь знову та ж, але скоро, в квітні місяці закінчиться термін документів, а в травні, за законом, я мала знову переоформляти допомогу.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!