Жінці-ветерану припиняють газопостачання

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Юлія, котра переконує, що пенсіонерці не нараховують пільг на оплату рахунків газопостачання. Навіть попри те, що заборгованості не було, пенсіонерці прийшло попередження...
Фото: adamena.com.ua

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Юлія, котра переконує, що пенсіонерці не нараховують пільг на оплату рахунків газопостачання. Навіть попри те, що заборгованості не було, пенсіонерці прийшло попередження про припинення газопостачання. 

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я пишу від імені Луценко Ліни Інокентіївни, жителька села Біліївка Володарського району Київської області, їй 76 років, пенсіонерка, ветеран праці, має пільги як працівник культури, працювала більше 40 років бібліотекарем. У рахунку за газ за грудень 2015 року пільги вказано, а вже у січневому рахунку – пільг – 0. Заборгованості не було, до оплати 1058,46 грн., через 2 неділі прислали попередження про припинення газопостачання. По телефону не вдалося розібратись з цим питанням (зверніться через 2,3 дні., через тиждень, спеціаліст на лікарняному або у відрядженні), тому вона поїхала до управління соціального захисту, щоб дізнатись про пільги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пенсіонеру зменшили пенсію

Там відповіли, що всі документи на пільги правильні і вона має на них право. У газ-конторі смт.Володарка Київської області відповіді не знайшли, сказали, що це у Києві помилка. Телефонувала Ліна Інокентіївна на гарячу урядову лінію, де також відповіли, що розберуться. Тільки ніхто не пояснює термінів, а час спливає. Я депутат Біліївської сільської ради, тому прошу підказати, як довести де поділися пільги? Працівники газ-контори поводяться безвідповідально, а рахунки продовжують надсилати.”

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК