Жінці не видають гроші за народження п’ятої дитини

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Марина, вона переконує, що держава не видає їй гроші за народження дитини. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Добрий день. Мене звати Марина....
dity-bidnist'-sirota-odinochestvo-grust
Фото: www.liveinternet.ru

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Марина, вона переконує, що держава не видає їй гроші за народження дитини.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день. Мене звати Марина. В нашій державі всі люблять багато балакати, але мало робити. Днями сталася в мене така ситуація. Я отримую гроші на дитину по досягненні нею шестирічного віку.

Але раптом вчора я на неї навіть копійки не отримала. Дзвоню по всім номерам, які вказані в Управлінні соціальної служби м. Сторожинця, що в Чернівецькій області, дозвонитися неможливо вже два дні.

Слухавка лежить напевно поряд (як я це неодноразово бачила при подачі заяви). Шукаю номери гарячої лінії – і що Ви думаєте?! Там вказані тіж самі номери, на які я дзвоню. Дзвони, хоч лусни.

У червні народила я п’яту дитину. Здала всі документи – і що Ви думаєте, соціальну допомогу при народженні дитини я не отримала і до сьогодні. І тепер я не знаю, що робити.

У мене п’ятеро дітей, як їх цього місяця прогодувати, я навіть і не знаю. Скажіть мені, будь ласка, коли в нашій державі буде порядок. Куди мені звернутися, щоб вияснити все. Дякую”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!