fbpx

Жінці не повертають гроші за бракований товар

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка. Жінка переконує, що їй не повернули гроші за неякісний товар та відмовили у наданні книги скарг та пропозицій, тому просить допомоги...
Фото: traveltours.com.ua

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка. Жінка переконує, що їй не повернули гроші за неякісний товар та відмовили у наданні книги скарг та пропозицій, тому просить допомоги у вирішенні проблеми.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“26/03/2016р. я придбала готову штору з ниток в упаковці у СПД Куціль Надії Ярославівни (Універмаг “Львів” етаж Тканини, магазин №9 за адресою : м.Львів, вул Кн.Ольги, 106). Так як штора виявилась бракованою (нитки з камінчиками були сильно заплутаними), я вирішила її повернути, одразу на наступний день в магазин, але СПД Куціль Н.Я. відмовилась її прийняти. Крім того, некорректно і по-хамськи себе поводила.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співвласника позбавили прав на будинок

На прохання надати книгу відгуків та пропозицій відповіла, що її в неї немає. У зв’язку із тим, що СПД Куціль Н.Я. порушено мое право як споживача на належну якість продукції, так і  законодавство України щодо вимоги мати прошиту та зареєстровану Книгу відгуків та пропозицій і надання її при першій вимозі, прошу прийняти міри щодо усунення вищевказаних порушень СПД Коціль Н.Я. та повернення коштів за неналежний товар.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК