Електронна книга скарг України

lorem

ЖЕКи не збираються ремонтувати аварійні сан.вузли

До “Електронної книги скарг України” написала Катерина, яка переконує, що за їхні  ж гроші, ніхто не збирається ремонтувати посталу проблему. Для журналістів є контакт. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакт для...

До “Електронної книги скарг України” написала Катерина, яка переконує, що за їхні  ж гроші, ніхто не збирається ремонтувати посталу проблему. Для журналістів є контакт.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 8 066185178 Катя (Київ)

“Мешканці житлового будинку по вул. Зодчих Буд 8 звертаємось до вас з проханням з’ясувати питання щодо капітального ремонту сан.узлів з 5-го по 2-й поверх. На сьогоднішній день вони в жахливому аварійному стані.

Для вирішення цього питання були неодноразово надіслані листи керівникам організацій,що обслуговують наш будинок, але завжди отримували відмову. Якщо не вжити негайно заходів по ліквідації аварійного стану то найближчим часом завалиться будинок. Ми дуже сподіваємося на вашу допомогу.

м.Київ Вул.зодчих”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!